Soru Sizce Oppo cihazlar fiyatını hak ediyor mu?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

SonicDash

Profesör
Arkadaşlar son zamanlarda oldukça fazla reklamı bulunan Oppo marka cihazlar sizce fiyatını hak ediyor mu? Bence biraz pahalı bir marka.

Peki siz ne düşünüyorsunuz?

OzkanK.

Profesör
Oppo Reno2z kullanıyorum. Gerçekten fiyatları biraz pahalı ama güzel cihazlar. Gerek malzeme kalitesi gerek premium his gerekse ara yüzü yazılımı güzel garantisi güven veriyor.

Atıyorum 3500 TL verip Xiaomi bir telefon almaktansa 300-400 TL daha verip Oppo bir telefon alınabilir bence. ( Oyun oynamayan ve telefon ile ekstrem işler yapmayan insanların işlemci takıntısını pek anlamıyorum. )

Emre Özdoğan

ShiftDelete.Net
Editor
Oppo telefonların dışı daha kaliteli geliyor bana. Uygun fiyatlı modelleri bile uygun fiyatlı hissiyatı vermiyor. Xiaomi fanı olsam da Oppo da çok güzel cihazlar üretiyor. Bir gün birini alacağım ama ne zaman :D

SOLTER

Asistan
bence hakkediyor oppo rx 17 neo kullanıcısıyım 2400 liraya almıştım yaklaşık bir yıl önce

OzkanK.

Profesör
Oppo a5 2020 yi önerirmisiniz 3gb ram sıkıntı yaratırmı ilerde.Günde en fazla 1 saat oyun oynuyorum.
2200-2300 TL bandında o telefona vereceğine bence az daha ekleyip Redmi note 9 pro almaya bak 2-3 sene kafan rahat olsun. Hem eski işlemci hem 3 GB RAM üzebilir. Şu modelleri incele.

Spider-Sense

Profesör
Aslında fiyatlarını hakeden şekilde fiyatlandırılmıştı ek vergiler vs. gelince uçtu şuan birkaç model dışında haketmiyor bana göre.