Sizce onun instagramini takip etmeli mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_mirror_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,938
Arakadaşlar öncelikle iyi forumlar dilerim olay şu: ben dersanedeki kizı 4 aydır seviyorum hep yanına oturuyorum tek konuştuğu erkek benim(ara-sira konuşup güldürüyorum cok tatlı zeki kız) hep bana görüşürüz diyor ama her ise karışan erkeklerden hoşlanmıyor(kibar olmasam defterle girişir bana ) instasini adını soyadını yazarak buldum hesap gizli ve eğer takip edersem kötü bir manzarayla karşılaşmak istemiyorum (belki s3vgilisi varsa fln)ve hesap gizli sizce takip edeyim mi b3ni rezil 3dermi?
Konuya kilit atmayın uzatmicam işi zaten öneri alıp zaten @Creative veya obur yöneticilerden konuya kilit isteyeceğim

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,236
Arakadaşlar öncelikle iyi forumlar dilerim olay şu: ben dersanedeki kizı 4 aydır seviyorum hep yanına oturuyorum tek konuştuğu erkek benim(ara-sira konuşup güldürüyorum cok tatlı zeki kız) hep bana görüşürüz diyor ama her ise karışan erkeklerden hoşlanmıyor(kibar olmasam defterle girişir bana ) instasini adını soyadını yazarak buldum hesap gizli ve eğer takip edersem kötü bir manzarayla karşılaşmak istemiyorum (belki s3vgilisi varsa fln)ve hesap gizli sizce takip edeyim mi b3ni rezil 3dermi?
Konuya kilit atmayın uzatmicam işi zaten öneri alıp zaten @Creative veya obur yöneticilerden konuya kilit isteyeceğim
Takip etmeden ne olduğunu göremessin takip etmesende içinde o dert seni yer bitirir takip et gitsin :d

Reaksiyon puanı
286
Sonuç ne

_mirror_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,938
Suan daha istegimi yanıtlamamış
Takip isteği atmandan sorun olacağını sanmıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama bir sorunum var hemen konu açıp geliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Istegimi kabul etmiş (Allah'ım Sana Şükürler Olsun)
Konu kilitlensin

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...