Sizce neyapalım

Bu konuyu okuyanlar

umut4343

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
308
Şimdi arkadaşlar evdekilere içimden geçenleri anlattım ben farklı bir şehire gitmek istiyorum dedim istediğim şey sade olsun hayatım köy olabilir hayat boyu oralarda yaşar giderim nedir düşünceniz evimiz var satıp oradan alırız babamda emekli ben gitmek istiyorum

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,987
Bends gitmek istiyorum. Ama bir sorun var. İşimden baya uzak olucak.

Çalışıyor musun? Kaç yaşındasın?

Hatta ben camping arabasıyla ormanda tekbaşıma yaşamak isterim. Çok güzel olur be

umut4343

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
308
Köyde yaşamak için para lazım. Çalışman lazım. Köy işi biraz yaş kardeşim ya.
Kafamda deli sorular git diyorum yurt dışına
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayaller işte, gittin diyelim iş nasıl bulacaksın? Köy gibi yerde iş bulmak şehire benzemez. Becerebilirim yapabilirim dersen git.
Yapamam oduna gidemem kesin ya kafama gelir ya da karnıma hayvancılıkta yapamam çünki bilmek gerekli babamda ömür boyu başımda değil

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Kafamda deli sorular git diyorum yurt dışına

Yapamam oduna gidemem kesin ya kafama gelir ya da karnıma hayvancılıkta yapamam çünki bilmek gerekli babamda ömür boyu başımda değil
O zaman şöyle yapabilirsiniz, şehirde yaşayın yine fakat yazlık gibi birşey altın tatillerde vs gidersiniz.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
O zaman şöyle yapabilirsiniz, şehirde yaşayın yine fakat yazlık gibi birşey altın tatillerde vs gidersiniz.
Ona bile gerek yok. Direk telefonun bile çekmediği bir yerde kampa çıkmalı ki elindekilerin değerini daha iyi anlayabilsin.
İnsansız, teknolojisiz bir hayat insanı kısa sürede sıkar bu devirde.
Çakal domuz seside duyduğunda uykunun bile değeri anlaşılır

umut4343

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
308
Ona bile gerek yok. Direk telefonun bile çekmediği bir yerde kampa çıkmalı ki elindekilerin değerini daha iyi anlayabilsin.
İnsansız, teknolojisiz bir hayat insanı kısa sürede sıkar bu devirde.
12 ay hakkarinin dağında kaldım gerçi orada şansım yaver gitti tel vardı ben ifla olmıycam heralde

Depresyon seziyorum ?
Şakşuka yap hem yorulursun hem tadı seni kendine getirir ?
Koptum yeminle bu nedir ya ?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
12 ay hakkarinin dağında kaldım gerçi orada şansım yaver gitti tel vardı ben ifla olmıycam heralde
Valla kardo kusura bakma ama açtığın konulara bakınca biraz aranıyorsun gibi geldi ?
Bir kemal sunal filminde adam dayak atıyor rahatlayamıyordu en son kemal sunal buna vurunca adamın dayak yemekten hoşlandığını anlamışlardı. Aynı onun gibi ?

umut4343

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
308
Valla kardo kusura bakma ama açtığın konulara bakınca biraz aranıyorsun gibi geldi ?
Bir kemal sunal filminde adam dayak atıyor rahatlayamıyordu en son kemal sunal buna vurunca adamın dayak yemekten hoşlandığını anlamışlardı. Aynı onun gibi ?
Aynen uslanmıyorum bir türlü ya ben şöyle bi aşık olup evlensem kendime gelcemde gelemiyorum ?