Sizce kamera bakımından en iyi en sağlam telefon hangisi?

musaoguzcamlik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim bir telefondan istediğim en önemli özellik kamerasının iyi olması, ve tabi performanslıda olmalı aynı zmanda.
tasraımdır vs çok önemli değil ağırlı olsun
bugüne kadar hep sony serisi kullandım (xperia v, xperia l, xperia t, xperia ion, xperia z1) ama hiçbirinden memnun kalmadım açıkçası
ters ışıkta ve loş ışıkta perormansı çok kötü sony nin bakmayın öle 21 mp dediğine, apple ın 8 21 den iyi yani sony de.
sizce hangi telefonu almalıyım. para biriktirip aldığım için tek hakkım var ve 2-3 kullanmak zorundayım öğrenciyim yanlış seçim yapamak istemiyorum
yardımcı olursanız sevinirim :) (ayrıca tavsiye edeceğiniz telefonlar için birde o telefonla çektiğiniz resimleri atabilir misniz zahmet olmazsa yada çektiğiniz videolardan) çok teşekkürler şimdiden :)

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Xperia sp de 8 mp kamera var akşam güzel fotoğraflar çektik biz bile şaşırdık pcye atınca sony kötü değil bence kamera olarak note 5 s6 g4 üçlüsü süper şuanda.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende buna onem veriyorum ve iki gundur arastirdigim kadariyla htc desire eye cok kafama yatti kararsizliklarim devam etse de hem tip olarak hem ozellik olarak iyi duruyor ozellikle kamera olarak onde arkada cift led flasli 13mp en iyi cozunurluk falan telefona gore bilgimi aktarayim dedim karar senin bi arastir

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Lg G4 istiyorsun basbaya, aradığın telefon lg g4

musaoguzcamlik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s6 ya baktım gerçekten güzel kamerası ama günlük hayatta kullanmadım siz kullandınız mı düşük ışık performansı nasıldır bu tlefonun, yada ters ışıkta nasıl. sony nin en kötü yanı ters ışık performansı düşük ışıkta kaliteli ama ters ışıkta hiç adeta tek noktalı odaklama yapıyor eğer suratınıza odaklama yaparsa arka taraf karanlıktan ibaret. note 5 yada s6 kullandınız mı deneyiminiz oldu mu hiç?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

g4 ü deneyimlediniz mi kullandınız mı hiç? ters ışık veya düşük ışıkta performansı nasıl bu telefonu yada gece çekimlerinde? odaklaması nasıl özellikle videolarda gece? karıncalanma fazla mı? ışık aydınlatmalı bir ortamda nasıl fotoğrafları ışıklar parlıyormu hep ? (sony de o ışıklar öle bir parlıyor ki resim çekemiyorsunuz en büyük derdimdir)

bu telfonlardan birini hiç kullandınız mı gerçek te performansları nasıl? kağıt üzerinde yada nette olan fotoğraflar yanıltıcı olabiliyor günlük deneyimiznz oldu mu hiç?

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
s6 ya baktım gerçekten güzel kamerası ama günlük hayatta kullanmadım siz kullandınız mı düşük ışık performansı nasıldır bu tlefonun, yada ters ışıkta nasıl. sony nin en kötü yanı ters ışık performansı düşük ışıkta kaliteli ama ters ışıkta hiç adeta tek noktalı odaklama yapıyor eğer suratınıza odaklama yaparsa arka taraf karanlıktan ibaret. note 5 yada s6 kullandınız mı deneyiminiz oldu mu hiç?

g4 ü deneyimlediniz mi kullandınız mı hiç? ters ışık veya düşük ışıkta performansı nasıl bu telefonu yada gece çekimlerinde? odaklaması nasıl özellikle videolarda gece? karıncalanma fazla mı? ışık aydınlatmalı bir ortamda nasıl fotoğrafları ışıklar parlıyormu hep ? (sony de o ışıklar öle bir parlıyor ki resim çekemiyorsunuz en büyük derdimdir)

bu telfonlardan birini hiç kullandınız mı gerçek te performansları nasıl? kağıt üzerinde yada nette olan fotoğraflar yanıltıcı olabiliyor günlük deneyimiznz oldu mu hiç?
S6 kullanıyorum.Gündüz çekimlerinde iyi lakin gece çekimlerinde tökezliyor.
S6 10/7
G4 10/8 puan alır nezdimde
F 1.8 açıklık avantajı var g4 ün..

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arka kamera mi ön kamera mi? Eğer arka kamera dersen Lg G4 almalisin f1.8 odagi ve lazer focus ile gerçekten profesyonel bir deneyim sunuyor.
Ön kamerayi da isin icine katalim dersen note 5 ya da s6 almanda fayda var