Sizce iPhone 6 mı Se mi?

Reaksiyon puanı
892
İphone SE, XZ de sony xperia
--- Gönderi Güncellendi ---
Valla bence ios cular ciksin basliktan.androidci arkadaslara birakalim konuyu.bu fiyat bandinda ios secenegi yok arkadasim.net.
Se spesifik kullanicilara yonelik bi cihaz.benim gibi dinazor sayilabilecek tiplere geldi yani.3000 bandinda olsan neyse...
Bak guzel kardesim simdi 2000 bandinda alabilecegin bazi ornekler vereyim ben sana :note5,s7 ilk aklima gelenler sam amcada.sony xz sonyde.lg de g6(v serisi eski modellerinede bakilabilir )lgde.cinliler desen dunya kiyamet(ben onermiyorum gerci ne garanti belli ne bisey).bu cinlileri detayli arastirma ihtiyaci hissymedim onu soyliyim.
Androidcileri dinle bu konuda.net.
Siz de haklısınız 2000TL ye güzel iphone ne yazıkki alınamıyor.

Reaksiyon puanı
3
aslında 6s alırsam cok zorlanacağım için 6s e pek yanasmadım mi 6 yı arastırdım güzel telefon dıyolar onlarında garanti yok desek yeri gibi bişey en iyisi biraz daha bekleyeyim

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Iphone zehir gibidir yanliz kardes.bunyeye girdimi cikmaz bi daha.yavastan sanada bulasmaya baslamis.birakir donersin birakir donersin.yok benim alim gucum iyi alirim ben 7 sini 8 ini dersen problem yok.o kadar ornek verdik su bu.dinle biraz.

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Ya iste vazgec bu iphone muhabbetinden.belli bi fiyat bandindan sonra basliyor zaten iphone olayi.ust segmentte ok tamam.o kadar fp cihazi var piyasada seni epey salliyacak.Belirledigin fiyat bandinda android cihazlara yonel.ac bi baslik 2000 e kadar hangi tel diye.bu kadar.

Reaksiyon puanı
892
6s indirime girer diye 7 aydır filan bekliyorum bi kurus oynama olmadı hatta zam geldi desem yeridir
O zaman boşverin 6S i aynen düşmüyor fiyatlar.Sony Xperia XZ veya Mi6 veya İthalat garantili s7 bu segmentin ilacı.Bunların üçü de mükemmel 6S i aratmaz hatta bazı konularda 6S den daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
O zaman boşverin 6S i aynen düşmüyor fiyatlar.Sony Xperia XZ veya Mi6 veya İthalat garantili s7 bu segmentin ilacı.Bunların üçü de mükemmel 6S i aratmaz hatta bazı konularda 6S den daha iyi olduğunu söyleyebilirim.
Bazı konularda değil bu ccihazlar neredeyse her konuda 6S'den daha iyi

atakanozer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ben olsam iPhone 6'yı tercih ederdim, iPhone SE'nin ekranı çok küçük.

(Dipçe: Konu sahibinin sorduğu soruya bakıyorum sonra cevaplara bakıyorum birbirinden alakasız yorumlar. )

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
öncelikle merhaba arkadaslar uzun zamandır android kullanıcısıyım ve kendime söz verip bi ıphone alacam dedim ama 2000 tl ye kadar bi param onun icin se mi 6 mı nedenleriyle yazarsanız iyi olur tesekkurler :d

Se al bence. Boyut daha küçük ama performans onu 3 e katlar. Hiç tereddüt etme bence.

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
527
Özellikleri neredeyse aynı. Büyük seviyorsan 6, küçük seviyorsan SE

Coolumsu

Asistan
Reaksiyon puanı
68
iPhone SE çok daha kullanışlı ve şık bir telefon olarak göze çarpıyor. Ben olsam iPhone SE alırdım.