Sizce iPhone 5 mi Oyun PC simi ?

• Konuyu başlatan Deleted member 216045
  • Başlangıç tarihi
D

Deleted member 216045

SDN Okuru
arkadaşlar şuan nakit 1150 tl'm var
50 tl daha gelicem
ipoddanda 280 tl gelicek
toplamda 1480 tl'm olucak
Laptopumuda 600 800 gibi bir fiyata satsam
2180 tl'm olur.
sizce iphone 5 mi alsam yoksa 2180'e pc mi dizsem

$ervante$

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Küçük bir bilgisayar ve temiz bir iPhone 4S çekebilirsin

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Ben note 2 kullanıyorum. Telefonu almadan once bende senin gibi kararsız kaldim ama sağlıklı düşününce önümde üniversite sınavı için yıl var. Oyun oynamak benin için telafisi olmayan bir hata olabilir diye düşündüm ve telefon aldım.

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
iPhone olsun tek geçerim diyorsanız iPhone 4S alın, şahsi kanaatim ise Samsung Note 2...

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
hangiside oyun oynamaktan daha keyif alıyorsan onu seç.

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
neden 5 değil hocam

Hız olarak verdiğiniz paraya değmeyecek, ciddi anlamda hissedilir bir fark yok

Kullanılan malzemenin kalitesi 4S e oranla basit görünüyor, Apple' a yakıştıramadım... 28 gr daha hafif olacak diye karizmadan ödün vermişler, şahsi kanaatim... Siyah alacaksanız düşünmeyin, illa alırım diyorsanız beyaz alın... Deforme sıkıntısı yaşamamak adına... Kasa esneme yapmaya çok müsait...

Ekran uzadı ama genişlemedi, yarım iş yaptılar hiç gereği yoktu yapmasalar daha iyiydi... Yukarıdaki-aşağıdaki boşluklar işe yaradı diyenlere aldanmayın, şu sıralar uygulamalar için sıkıntı çıkarmaktan başka bir şeye yaramıyor... Elbette düzelecek bu durum lakin görüşüm değişmeyecektir, Apple rakipleriyle yarışmak yerine 5 de yerinde saymayı tercih etti... Keyifleri böyle istemiş olabilir, bu onların bileceği iştir fakat son kullanıcıyla kafa yapar gibi ürün çıkartmalarının diyetini öderler...

Oyunları 5 dk oynayıp kapatıyorsanız elbette pc almak hata olacaktır,,,

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Konu taşındı. Konularımızı uygun kategorilere açalım lütfen.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
pc + arta kalan parayla uygun bir telefon.
bırakın iphone s3 ayaklarını. hepsinin yaptıklarını yapan daha ucuz modeller var. boşunuza harcamayın paralarınızı.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Hız olarak verdiğiniz paraya değmeyecek, ciddi anlamda hissedilir bir fark yok

Kullanılan malzemenin kalitesi 4S e oranla basit görünüyor, Apple' a yakıştıramadım... 28 gr daha hafif olacak diye karizmadan ödün vermişler, şahsi kanaatim... Siyah alacaksanız düşünmeyin, illa alırım diyorsanız beyaz alın... Deforme sıkıntısı yaşamamak adına... Kasa esneme yapmaya çok müsait...

Ekran uzadı ama genişlemedi, yarım iş yaptılar hiç gereği yoktu yapmasalar daha iyiydi... Yukarıdaki-aşağıdaki boşluklar işe yaradı diyenlere aldanmayın, şu sıralar uygulamalar için sıkıntı çıkarmaktan başka bir şeye yaramıyor... Elbette düzelecek bu durum lakin görüşüm değişmeyecektir, Apple rakipleriyle yarışmak yerine 5 de yerinde saymayı tercih etti... Keyifleri böyle istemiş olabilir, bu onların bileceği iştir fakat son kullanıcıyla kafa yapar gibi ürün çıkartmalarının diyetini öderler...

Oyunları 5 dk oynayıp kapatıyorsanız elbette pc almak hata olacaktır,,,
maksat zaten son sürüm olsun. a6 olsn vss.