Sizce İphone 12 Pro mu ? İphone 11 Pro/Max mi ?

Sizin Tercihiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    35

Bu konuyu okuyanlar

BerkAka

Öğrenci
Sizin öncelikleriniz neler?
Hızlı bir telefon, daha güçlü face ID(maskeli açma gibi) demek isterdim ama bir çok şeyleri aynı hatta 12 pro nun bataryası zayıf...
Mesaj otomatik birleştirildi:

12 Pro da 1-5g teknolojisi 2-Bütün kameralarda gece modu 3-Dolby vision 60 fps hdr video çekebilmesi 4-Daha kaliteli ekrana sahip olması gibi avantajlar var.Bu farklar senin için önemli ise 12 Pro, önemli değil ise 11 Pro yada 11 Pro Max al geç.
Evet 5G güzel teknoloji bizim ülkeye gelene kadar İphone 13 serisi çıkacaktır. Gece modu kamera evet güzel gelişme. Dayanaklı cam ve güzel tasarım ama şuna sinir oluyorum. Eskiden iphone telefon çıkardığında devrim oluyordu. Şuan bizimle dalga geçiyor resmen. Yeni nesil bir telefon nasıl daha küçük bir pil ile gelir veya 11 Pro ya bir önceki nesile neden bu kadar yakın ve benzer. Evet bu özellik için İphone 12 Pro diyemiyorum üzücü. Ekrandan Touch ID ile açma olabilirdi mesela...

Son düzenleme:

Special Forces

Profesör
İphone 8+ Kullanıcısıyım.
İphone 11 Pro düşünmüştüm ekranı 5.8’ bir tık küçük ( 11.999₺ )
İphone 11 Pro Max ekranı 6.5’ bir tık büyük buda ( 13.999₺ )
İphone 12 Pro 256 Gb Ekran boyutu ideal 6.1’ ( 15.999₺ )

Fiyat farkı ortalama iki telefon ile 2-4bin₺ görünüyor. Değer mi bilemedim. Yeni kasa yeni nesil bir cihaz. Siz ne düşünüyorsunuz yardımcı olur musunuz ?

Ben İphone 11 Pro Max 256 GB almanızı tavsiye ederim :)

Fiyat farkı ortalama iki telefon ile 2-4bin₺ görünüyor. Değer mi bilemedim. Yeni kasa yeni nesil bir cihaz. Siz ne düşünüyorsunuz yardımcı olur musunuz ?
paran varsa tabiki 12 pro

ertucift

Öğrenci

İphone 11 Pro 256 gb yeterli bir model ama 3 kameralı istiyorsan Pro Max almalısın
12 pro max bana göre gereksiz. He bir adım geriden gitmek daha mantıklı. Tabi yinede size kalmış

SDN Son Haberler