Soru Sizce iki korku oyununda outlast ve Resident evil 7 biohazard farkı ne? Ve anket

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    8

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Bu konu ara ara açılıyor hangisini alayım diye, ikisinide oynamış biri olarak, outlast anlık korku veriyor ani olaylar oluyor, ama resident evil 7 biohazard ise tamamen gerilim psikoloji bozan bir oyun.

Oynanış konusunda ise outlastta silah bıçak vs yok Resident evil 7 biohazard ta var

Bu iki oyundan hangisi sizi daha fazla etkiledi?

Edit: Resident evil 7 biohazard giriş müziği bu arada

Son düzenleme:

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Bu konu ara ara açılıyor hangisini alayım diye, ikisinide oynamış biri olarak, outlast anlık korku veriyor ani olaylar oluyor, ama resident evil 7 biohazard ise tamamen gerilim psikoloji bozan bir oyun.

Oynanış konusunda ise outlastta silah bıçak vs yok Resident evil 7 biohazard ta var

Bu iki oyundan hangisi sizi daha fazla etkiledi?
Hayatım boyunca çok oyun oynadım.Beni en çok etkileyen Resident Evil olmuştur.Oyundaki silahlar,çözülmesi gereken gizemler oyunu oynayan kişiyi oyuna bağlıyor.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Hayatım boyunca çok oyun oynadım.Beni en çok etkileyen Resident Evil olmuştur.Oyundaki silahlar,çözülmesi gereken gizemler oyunu oynayan kişiyi oyuna bağlıyor.
Resident evil ilk oyunlarını oynadım çocukken 2. Oyunun ilk yapımı şimdi xboxta hem 2 hem 7 var, 7 yi ciddi ciddi bitiremedim ciddi aşırı etkiledi beni böyle bir oyun olamaz yapımcısı hangi psikoloji ile yapmış merak ediyorum ? oyun kusursuz ses efektleri herşeyiyle, bence 7 biohazard tarzında oyun yapmalı resident evil capcom, ve 7 nin giriş müziği dahi çok etkileyici nedense nostaljik bir hava var insanı eskilere götürüyor gibi birşey.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Resident evil ilk oyunlarını oynadım çocukken 2. Oyunun ilk yapımı şimdi xboxta hem 2 hem 7 var, 7 yi ciddi ciddi bitiremedim ciddi aşırı etkiledi beni böyle bir oyun olamaz yapımcısı hangi psikoloji ile yapmış merak ediyorum ? oyun kusursuz ses efektleri herşeyiyle, bence 7 biohazard tarzında oyun yapmalı resident evil capcom, ve 7 nin giriş müziği dahi çok etkileyici nedense nostaljik bir hava var insanı eskilere götürüyor gibi birşey.
Ben 1 den 5 e kadar hepsini oynadım ve bitirdim.Özellikle Resident Evil 5 harikaydı.Oyunun 2 kişi oynanabilmesi ve sürükleyiciliği beni çok etkiledi.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Ben 1 den 5 e kadar hepsini oynadım ve bitirdim.Özellikle Resident Evil 5 harikaydı.Oyunun 2 kişi oynanabilmesi ve sürükleyiciliği beni çok etkiledi.
Onu sorayım hangi oyunlar iki kişi oynanıyor, ben sadece 2 revelations diye biliyordum 5 ten başka var mı peki?

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,001
Re7 oynadığım en iyi korku oyunuydu. Keşke re8 beklentilerimizi karşılasaydı.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Onu sorayım hangi oyunlar iki kişi oynanıyor, ben sadece 2 revelations diye biliyordum 5 ten başka var mı peki?
5 ten başka 2 kişi oynanan bir seri yok.5 oynamadıysan mutlaka oyna derim.Oyunu 4 sefer bitirdim ama oynadığım anda 1 saniye bile sıkılmadım.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Re8 nasıl peki almayı düşündüm bir ara ama o parayı vermek istemedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

5 ten başka 2 kişi oynanan bir seri yok.5 oynamadıysan mutlaka oyna derim.Oyunu 4 sefer bitirdim ama oynadığım anda 1 saniye bile sıkılmadım.
Şuan indirimde re5 xbox ta alsam mı acaba

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Cry of Fear/Amnesia Serisi/Silent Hill Denemeni İsterim.

Resident Evil 7'nin pek korkunç olduğunu düşünmüyorum.Outlast biraz daha ağır basar ama en iyisi değil.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Cry of Fear/Amnesia Serisi/Silent Hill Denemeni İsterim.

Resident Evil 7'nin pek korkunç olduğunu düşünmüyorum.Outlast biraz daha ağır basar ama en iyisi değil.
Re 7 korkunçluk vaad etmiyor ki zaten outlast gibi Re 7 psikolojik bir oyun gerim gerim geriyor atmosferi.

Dediğin oyunlara bakayım ayrıca ?

Edit: örnek vereyim outlast oynarsın oyunu kapatınca herşey o anda biter ama Re7 yi kapatırsın etkisi sürmeye devam eder

Alayım bakayım o zaman

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,001
Re8 nasıl peki almayı düşündüm bir ara ama o parayı vermek istemedim

Şuan indirimde re5 xbox ta alsam mı acaba
Re7 oynamadıysan önce re7 oyna sonra r8 al .

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
İki oyunuda oynadım outlast elinde kamerayla koş koşabildiğin kadar. Re7 gerilim korku daha fazla.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Re7 oynamadıysan önce re7 oyna sonra r8 al .
Hocam konuyu okumadın herhalde, re7 oynadım ama bitirmedim psikolojik olarak en etkilendiğim oyun oldu kendisi outlastta oynadım 1. Oyun hiç etkilemedi outlast

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,654
Şimdi beni daha çok etkileyen oyun Outlast ama bunun sebebi ilkokulda keşfetmiş olmam ve Resident Evil 7'yi de Kaanflix'ten izlemiş olmam. Şuan ikisini de oynasam kesinlikle Resident Evil 7 daha çok etkiler. Bi ara Resident Evil 7'yi oynama girişiminde bulundum ama hem hikayeyi ezbere bilmem hem de fazla korkmam sebebiyle bitiremedim. Hala bilgisayarda yüklü duruyor.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,001
Hocam konuyu okumadın herhalde, re7 oynadım ama bitirmedim psikolojik olarak en etkilendiğim oyun oldu kendisi outlastta oynadım 1. Oyun hiç etkilemedi outlast
Dikkat etmemişim , re7 oynadıysan mutalaka re8 oynamalısın sonu kötü gelebilir çoğu kişi hayal kırıklığı demiş , evet hikayesel açıdan öyle ama sonunda game cam ile girildiğidne bişey farkediliyor re9 çok iyi olucak bence.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Dikkat etmemişim , re7 oynadıysan mutalaka re8 oynamalısın sonu kötü gelebilir çoğu kişi hayal kırıklığı demiş , evet hikayesel açıdan öyle ama sonunda game cam ile girildiğidne bişey farkediliyor re9 çok iyi olucak bence.

Fake değilse re9 bu herhalde