Sizce Hangisini Almalıyım?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

playboys

Asistan
telefon alıcam yarın baya bi saçma olcak ama aynı fiyatlara iphone 4 yurt dışı 1000 tl ye alcam geveyli iphone 4 babamda vardı oynadım program yükledim aynı fiyata olunca insan ister istemez yöneliyo yoksa androidciydim

---------- Post added at 15:44 ---------- Previous post was at 15:42 ----------

yok durdukça parası artıyor bence iphone 6 yı beklesin :)
tamam tamam iphone 4 bana yetiyo 4s çıksın düşük özellikli olsun iphone 4 apple nin hala en iyi teli olsun :) ewet durdukça para artıyo ama benimde sabır bitiyo inşallah 4 5e tahtını devir etmez :)

angel75

Dekan
Onursal Üye
[MENTION=169120]playboys[/MENTION]; yani ne diyeyim ki sana? iphone hariç tüm modelleri söyledin... hangisini alıyim dedin? gittin iphone4'e karar kıldın... oyun oynadın,program yükledin ve almaya karar verdin... bu da iyiymiş....

1.000TL'den daha az fiyata, garantili optimus black alsan daha iyi olurdu? onda da oyun oynanıyor.. uygulama indiriliyor.. nova ekran daha iyi...

playboys

Asistan
yok arkadaşlar öneriler için sağolunda iphone 4 de onlarla aynı özelliklte hani s2 alcak olsam iphoneyide burdan alsam aynı fiyata filan olsa s2 filan neysede bunların özellik + fiyat aynı olunca ip4

---------- Post added at 16:26 ---------- Previous post was at 16:22 ----------

ben çabuk fikir değiştiren bi insanım ta neyden ne oldu kader kısmet yani :) eskişehirdeyim burdan elden teslim kayıtlı geveyli 16 gb lik sıfıra bulduum sahibinden de yarın alcam vede gevey ile simfree nin ne farkı var vede bu gevey lerin turbosu normaline göre ne farkı var

playboys

Asistan
hmm peki gevey in simfree den farkı ne vede ios 5 hangi geveye yüklenir ve gevey kullanım koşulları neler kesin ip4 alcam

playboys

Asistan
maalesef s2 alıyodum ama bütçemiz çok iyi olmayınca ailem paramı kısıtladı 1000 tl ye 1500 tl ye 1000 tl ye telefon aldım xperia play ı ailem gerisine bazı borçlarını ödedi şimdi telefonu geçtim dert etmiyom xbox vs. ye para biriktiriyom :)

blgram

Profesör
Onca derdimiz vardır parasal açıdan ama elimizden en son model telefonlar eksik olmaz.Üretici değil tüketici bir toplumuz. Kimse kızmasın öyle değilmiyiz. Bir iki kişinin çıkıp bizi kurtarmasını bekliyoruz yani hep birilerinden bekliyoruz.Bende ülkem için bir şey yapayım olgusu yok. Çalışkan bir millet de değiliz neremiz çalışkan 3 kişi çalışkanken 10 kişi tembelse yatıyorsa ben ona çalışkanlık demem. Tarihe bir bakın ne yazık ki çoğu icat yabancılar tarafından bulunmuştur. Kusura bakmayın bana Ali Kuşcu felan demeyin böyle düşünürsek zaten kendimizi zorla övmeye kalkarak hatalarımız yok olmuyor. Sert konuşmuyorum sadece sinirim bozuluyor. Konuşuyoruz şunu yapıyoruz bunu yapıyoruz ama yine bildiğmizi okuyoruz. İlk adımı kendimiz adım atmıyoruz.

stat counter