Sizce hangisi ?

kazuya89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ARKADAŞLAR WEB-GRAFİK İŞİYLE UĞRAŞIYORUM YENİ PC ALICAM,ASUS ve APPLE İMAC ARASINDA KALDIM,BENİM GÖNLÜM BAŞTAN BERİ ASUSTAN YANA,ÖZELLİKLERİNE GÖRE LİNKTEKİ İMAC'DEN DAHA İYİ,TASARIMIDA ÇOK HOŞ,HEM ÖZELLİKLERİ HEM TASARIMI İLE BENİM GÖNLÜMÜ FETHETTİ,SİZİN YORUMLARINIZI İSTİYORUM,MASAÜSTÜ PC İSTEMİYORUM,ALL İN ONE PC İSTİYORUM,LÜTFEN BU PARAYA ÇOK DAHA İYİSİNİ TOPLARSIN DEMEYİNİZ BENDE BİLİYORUM DAHA İYİSİNİ TOPLAYABİLECEĞİMİ,ama KABLO KARMAŞASI DELİ EDİYO BENİ....

ASUS : http://www.vatanbilgisayar.com/masa...t-630m-win8-23/productdetails.aspx?I_ID=64040

APPLE : http://www.istanbulbilisim.com.tr/m...ktop-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,38120.html

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5
bak kardeşim ben 2,5 sene grafikerlik yaptım, benim sana tavsiyem asus alman yönünde çünkü asus özellik bakımından daha sağlam gözüküyor senin işini rahat görür..

kazuya89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yorumun için teşekkürler,bende zaten baştan beri asustan yanayım,benim işlerimi rahatlıkla görür sanırım asus

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5
aynen kardeşim asus senin işini görür apple güzel ama ben olsam tercihimi asustan yana yaparım

kazuya89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar iki pc arasındaki özellik farklarına bakınız lütfen kafanıza göre apple demeyiniz ? asus'u casper experle karıştırmayınız asustan bahsediyoruz dikkat ediniz

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
AYNI özellikte asus i7 8 gb ram 2 gb 650 m 4000 ekran kartı 1tb hard disk LAPTOP 2600tl ye aldım 3300 tl gereksiz bi fiyat

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5
fiyat konusunda arkadaşımız haklı olabilir ben özellik bakımından yorumladım..sadece

kazuya89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
laptop ve masaüstü istemiyorum,ALL IN ONE PC (hepsi bir arada pc) istiyorum

walken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iMAC i5 2.7ghz yi almak mı mantıklı yoksa PC dizerek i5 3.4ghz mi almak mantıklı? Benim kullanım alanım photoshop,illustratör,corel draw,after effect gibi programlar. iMAC in bu özellikteki cihazı bu programları sorunsuz kasmadan çalıştırır mı?

iMAC
in sistemi söylediğim özellikteki PC yi yakalar mı yoksa PC açık ara önde mi? Şimdiden teşekkürler=)