Soru Sizce hangi şarj ekipmanlarını almalıyım?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan kozmix
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kozmix

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Oyun oynarken telefonu şarjda kullandığımdan dolayı şarj kablosu zaman içinde gevşeme yapıyor ve temassızlık oluşuyor. İphone telefonlar da narin olduğundan bataryasına zarar vermesin diye orijinal şarj kablosu ve adaptörü alıyorum ve artık biraz tuzlu gelmeye başladı.

Bataryaya çok zarar vermeyecek alternatif olarak kullanabileceğim markalar var mı?

Orijinalden devam mı etmeliyim yoksa alternatif vir marka mı bulmalıyım?

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
305
Oyun oynarken telefonu şarjda kullandığımdan dolayı şarj kablosu zaman içinde gevşeme yapıyor ve temassızlık oluşuyor. İphone telefonlar da narin olduğundan bataryasına zarar vermesin diye orijinal şarj kablosu ve adaptörü alıyorum ve artık biraz tuzlu gelmeye başladı.

Bataryaya çok zarar vermeyecek alternatif olarak kullanabileceğim markalar var mı?

Orijinalden devam mı etmeliyim yoksa alternatif vir marka mı bulmalıyım?
Mcdodo’nun oyun için çok güzel şarj kabloları var. Bakmanızı tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Misal bu, şarjda oyun oynarken parmağınızın arasından kablo geçmeden kullanabiliyorsunuz

kozmix

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Spigen kullanabilirsin. Iphone kullandığım zamanlarda Spifen kullanmıştım.
Teşekkürler. Peki mcdodo nasıldır? Onu öneren de baya kişi var

Misal bu, şarjda oyun oynarken parmağınızın arasından kablo geçmeden kullanabiliyorsunuz
evet bu kabloları biliyorum keşke orijinal kablolar da böyle olsa yada orijinalleri buna dönüştüren aparatlar olsa

Sanırım spigen alacağım bu yüzden normal kabloyu bu tarz kablolara dönüştüren aparat araştırıyorum. Denk gelirseniz link atar mısınız?
Yurt dışı olsa da olur Amazon , Aiexpress ve Temu kullanıyorum

Spigen kullanabilirsin. Iphone kullandığım zamanlarda Spifen kullanmıştım.
spigen almaya karar verdim hocam fakat üstteki yorumda belirttiğim tarzda bir aparat arıyorum karşınıza çıkarsa link atarsanız sevinirim

Şarjdayken oyun mu oynanırmış :oops:
aslında oynanmaması gerekiyor ama telefondan oyun oynayarak içerik üretiyorsanız buna mecbursunuz
sonuçta 10 gün şarjı giden bir telefon daha üretilmedi :)

Son düzenleme:

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
305
Teşekkürler. Peki mcdodo nasıldır? Onu öneren de baya kişi var

evet bu kabloları biliyorum keşke orijinal kablolar da böyle olsa yada orijinalleri buna dönüştüren aparatlar olsa

Sanırım spigen alacağım bu yüzden normal kabloyu bu tarz kablolara dönüştüren aparat araştırıyorum. Denk gelirseniz link atar mısınız?
Yurt dışı olsa da olur Amazon , Aiexpress ve Temu kullanıyorum

spigen almaya karar verdim hocam fakat üstteki yorumda belirttiğim tarzda bir aparat arıyorum karşınıza çıkarsa link atarsanız sevinirim

aslında oynanmaması gerekiyor ama telefondan oyun oynayarak içerik üretiyorsanız buna mecbursunuz
sonuçta 10 gün şarjı giden bir telefon daha üretilmedi :)
Öyle bir aparat hakkında malasef hiçbir fikrim yok ama olsa da işlevsel olacağını düşünmüyorum. Kablonun ucuna dönüştürücüyle öyle birşey taksanız bile onu takmak için o normal kabloyu takacaksınız. Mcdodo ürünleride kalitelidir aklınızda şüphe olmasın. İkiside lisanslı güvenilir ürünler. Mcdodo alsanız da Spigen’in farkını çok hissetmezsiniz. Alt tarafı bir kablo.

Son düzenleme:

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,152
Mcdodo da fena değildir. Hiç kullanmadım ama kullananlardan da öyle çok fazla şikayet duymadım. Mcdodo'nun en azından senin istediğin türde sarj kablosu var.