Sizce Hangi Reklam Engelleyici Eklentisi

Sizce Hangisi Reklam Engelleyici

• AdGuard

Kullanılan: 2 50.0%
  • uBlock Origin

Kullanılan: 0 0.0%
  • AdBlock

Kullanılan: 1 25.0%
  • AdBlock Plus

Kullanılan: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Arkadaşlar reklamlardan sıkılanlar yani benim gibi insanlar reklam engelleyici kullanıyor peki hangisi sizce en iyisi yada işe yarıyor? Birden fazla kullanmak hem soruna hem de internet hızında yavaşlamaya yol açar mı?

Ben şuan uBlock Origin + Nano Defender Pro kullanıyorum. Ekstra AdGuard vs kurmama gerek var mı?

Konuya sizler de hangi eklentileri kullandığınız yazabilirsiniz.

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Şahsen kendim 4 yıldır Adguard kullanıyorum ve gayet memnunum. Eğer tarayıcı değiştirebilirim derseniz operaya bakın derim.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
AdBlock kullanıyorum. Ayıptır söylemesi SDN Forum'da reklamları onunla engelliyorum. Bir kötü özellik var BlockAdBlock'lu site karşınıza çıkarsa kullanamazsınız AdBlock'u.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Şahsen kendim 4 yıldır Adguard kullanıyorum ve gayet memnunum. Eğer tarayıcı değiştirebilirim derseniz operaya bakın derim.

Yok hocam Edge kullanıyorum son 4-5 aydır memnunum tarayıcı değiştirmeyi düşünmüyorum.

AdBlock kullanıyorum. Ayıptır söylemesi SDN Forum'da reklamları onunla engelliyorum. Bir kötü özellik var BlockAdBlock'lu site karşınıza çıkarsa kullanamazsınız AdBlock'u.

BlockAdblocklu site karşınıza çıkarsa kullanamazsınız bölümünü anlamadım?

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Yok hocam Edge kullanıyorum son 4-5 aydır memnunum tarayıcı değiştirmeyi düşünmüyorum.

BlockAdblocklu site karşınıza çıkarsa kullanamazsınız bölümünü anlamadım?

Bazı siteler Adblock kullanığınızı anlıyor( çok az site) ve devam etmek için kapatmanızı istiyorlar.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Bazı siteler Adblock kullanığınızı anlıyor( çok az site) ve devam etmek için kapatmanızı istiyorlar.

Onu da ilk mesajım da belirttiğim Nano Defender Pro hallediyor hocam. Reklam engelliyici tespit edip kapatmanı söyleyen çoğu sitede denedim uyarı vermiyor artık.