Yardım Sizce hala alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

TUEYMO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben xbox one x almayı düşünüyorum olmazsa da xbox one s almayı düşünüyorum sizce hala alınır mı (hiç oyun oynamadım destek kesilse bile bir sürü oyun olacak ve ben yarış oyunu severim ve xbox series s veya x alacak param da yok)

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,391
Hem başka bir konuda xbox one düşünen kişiye one s veya one x almalısın diye tavsiye ediyorsunuz. Hem de kendiniz alınır mı diye soruyorsunuz. Bu nasıl bir tezatlıktır.

Dostum bence bir 600 tl daha biriktirip one s veya one x almalısın çünkü çok yer kaplıyor çok eski ve çok fazla elektrik yiyip performans kötü oluyor biraz daha biriktir

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Ben xbox one x almayı düşünüyorum olmazsa da xbox one s almayı düşünüyorum sizce hala alınır mı (hiç oyun oynamadım destek kesilse bile bir sürü oyun olacak ve ben yarış oyunu severim ve xbox series s veya x alacak param da yok)
Fat kasa olmadığı sürece alınır

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,976
Alınır daha gideri var.