Soru Sizce futbola yeteneğim var mı ?

Jenzah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba direk konuya gireyim ben 5-6 yaşından beri her çocuk gibi sokaklardan futbol okullarına kadar altyapılara kadar futbol oynadım ve bugünlerde bir karışıklığa düştüm. İçime kapanık biri olduğumdan dolayı sahaya çıktığımda genelde istediğimi yapamıyorum. Antrenman maçlarında ayağıma top gelince hata yaparım korkusuyla direk topa vuruyordum. Dribbling atıp topu kaptırma korkusuyla hiçbir zaman dribbling yapmıyordum hiç kendimi gösteremiyordum sürekli korkulardan dolayı ancak tek başıma antrenman yapınca şutlarım gayet iyiydi top kontrolüm gayet iyi düz koşu yolunda engellerin arasından çok hızlı geçip net şutlar çekebiliyorum. Antrenmanlarda tek başımayken veya bir arkadaşımla ile birlikte antrenman yaparken çok daha iyi çok daha rahat yaparken takımla antrenman yaparken nedense o kadar iyi oynayamıyorum. Maç içinde görüş yapıyorum genelde oyuncuların nerede olduğu aklımda oluyor ancak ayağıma top gelince heyecandan bazen ne yapacağımı unutuyorum. Sizce bende yetenek var mı yoksa kendimi mi kandırıyorum.

Son mesajlar