Haber Sizce Fenerbahçe grubu lider olarak tamamlayabilecek mi?

_eyüp

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
44
resized_e93b8-83eeeccdc4b1mg_4958.jpg
28 Şampiyonluk - Fenerbahçe Spor Kulübü

Fenerbahçe bu akşam Rennes ile UEFA Avrupa Ligi Grup Maçı'nda attığı gollerle 3-0'dan muhteşem bir geri dönüş sağladı ve skoru 88. dakikada Emre Mor'un golüyle eşitledi.
Fenerbahçe, bu maçla birlikte bulunduğu grupta liderliği korumayı başladı.

Emre Mor'un iddiaları!
25 yaşındaki futbolcu, ''Geri döndük. Bu geri dönüş de bana göre inancımızın payı vardı. 3-0'dan geri dönerek kaliteli bir takım olduğumuz ortaya koyduk. Her takım bunu yapamaz bana göre. Bir sonraki maçımıza odaklanacağız Grubu lider olarak tamamlamak istiyoruz ve bunu hak ettiğimizi düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Sizin Bu Konu Hakkında Duygu ve Düşünceleriniz Nelerdir?

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
resized_e93b8-83eeeccdc4b1mg_4958.jpg
28 Şampiyonluk - Fenerbahçe Spor Kulübü

Fenerbahçe bu akşam Rennes ile UEFA Avrupa Ligi Grup Maçı'nda attığı gollerle 3-0'dan muhteşem bir geri dönüş sağladı ve skoru 88. dakikada Emre Mor'un golüyle eşitledi.
Fenerbahçe, bu maçla birlikte bulunduğu grupta liderliği korumayı başladı.

Emre Mor'un iddiaları!
25 yaşındaki futbolcu, ''Geri döndük. Bu geri dönüş de bana göre inancımızın payı vardı. 3-0'dan geri dönerek kaliteli bir takım olduğumuz ortaya koyduk. Her takım bunu yapamaz bana göre. Bir sonraki maçımıza odaklanacağız Grubu lider olarak tamamlamak istiyoruz ve bunu hak ettiğimizi düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Sizin Bu Konu Hakkında Duygu ve Düşünceleriniz Nelerdir?
FB bu grubu lider bitirir.Eğer bir veya iki tane hızlı,sezgileri iyi stoper alırsa UEFA Avrupa liginde bir yarı final yada Final oynayabilir.