Sizce en iyi tablet hangisi?

FatihB

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Buraya en iyi bulduğunuz tableti yazabilirsiniz.

Asosyal Adam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPad üzerine tablet tanımam ama illa ki Android olsun diyorsan Asus'un tabletleri fena değil.

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Tablette bence en iyi Apple.
İpad Air bence çok iyi.

FatihB

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sizce ipad air mı yoksa ipad 4 mü

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ben İpad air'i çok beğendim.
İpad 4 hakkında pek bir fikrim yok.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ipad air ... her türlü uygulamada cok farkediyor kesinlikle tavsiye ederim gazete dergiler oyunlar kendine ozgu yazilimlar ile gayet iyi ama en az 22 gb olmali

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Ipad ya da Asus olabilir. Samsung tabletlerden uzak durmak ruh sagligi icin önemli. Gecen cikan güncellemeden sonra sinirden küplere bindim.

srenone

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yeni galaxy note bana çok çekici geliyor yav

serhat_1379

Asistan
Reaksiyon puanı
1
android tabletlere yakışmadığı için ipad air tabiki. yav adroid tabletlerde telefon arayüzü olmasa ayrıca tabletlere özel android sürümü olsa aslında android daha iyi olur.

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
android tabletlere yakışmadığı için ipad air tabiki. yav adroid tabletlerde telefon arayüzü olmasa ayrıca tabletlere özel android sürümü olsa aslında android daha iyi olur.

Aynen biraz farklı olsa çok iyi olur.
Windows 8'de farklı olsa iyi olur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Air tabiki bendede var müthiş ölümüne tevsiye ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence en iyi tablet samsung galaxy 10.1 2014 edition buyrun karşılaştırın farkı görün :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung'u küçük görmeyin derim şahsen. Samsung Galaxy Tab S bir inceleyin. Apple tabii ki şiddetle tavsiye ettiğim, kullandığım bir marka. Ama Samsung da gayet iPad seviyesine ulaşabilecek kadar iyi bir tablet üretti. Bir diğer seçeneğiniz Samsung Galaxy Tab S olabilir. Kullandığımdan biliyorum. Super Amoled ekranı en sevdiğim yanı. Gayet hızlı. Ben de pek kullanmazdım Samsung fakat önyargılı olmamak gerekiyormuş. Kesinlikle bir seçeneğiniz de Samsung Galaxy Tab S olsun. Memnun kalacağınıza eminim. Şimdilik Samsung'un ürettiği en iyi tablet diye düşünüyorum kanımca. Fiyatı, özelliklerine göre fazlaca uygun. Tavsiye ederim.

Son mesajlar