Sizce En iyi Resim ve Dosya Upload Sitesi Hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

eF.E

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Dosya: RapidShare
Resim: ImageShack

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
resim: imageshack veya tinypic
dosya: tartışmasız rapidshare

cesurtarih

Asistan
Reaksiyon puanı
1
SkyDrive 25 GB Tamamen size ait oluyor. Link ölme derdide yok biliyorum arkadaşların söylediğinden farklı ama ben hep SkyDrive kullanıyorum.

driller

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu Siteyi Öneririm.
www.resimup.net

Yüklenen Resimlere Ömür Boyu Silinmeme Garantisi.
URL Adresi İle Yükleyebilme.
5 mb ye Kadar Dosya Boyutu izni.
Çoklu Resim Yükleyebilme.
Özel Resim Yükleyebilme (Galeride Görünmemesi İçin)

malibumali

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Dropbox ! :) her bişeyi upluad'da tek geçerim. İndirirken bekleme olayı yok-hatta direk link-, upload basit-windows üzerinden- ... Deneyin, pişman olmazsınız.

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Resim: imageshack.us
Dosya: uploaded.to

Faithly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben genellikle http://www.resimuploads.com u kullaniyorum. Yüklediginiz resimler ister üye olun ister olmayın silinmiyor. Üye olmayanlar 5mb a kadar üye olanlarda 10mb a kadar resim yükleyebiliyor. Bence gayet yeterli bi miktar.

Üye olanlar yükledikleri resimlere daha sonra kendi profilinden ulaşıp linki tekrar alabiliyor.

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Ben büyük konuşmak istemem ama yerli siteleri kullanmam. Daha önce hizliresim i kullandım yerli site dedim ve gerçekten hızlıydı bütün resimlerim site çökünce gitti ve birkaçkere oldu bu olay. Kullandığım tek resim upload sitesi imageshack ve arada tinypic.

Dosya upload ise uzun zamandır dosyalarımı sakldaığım adeta internetteki hdd dim olan 4shared ve mediafire vazgeçilmez ikilimdir..

virtual worms

Müdavim
Reaksiyon puanı
66
Ben büyük konuşmak istemem ama yerli siteleri kullanmam. Daha önce hizliresim i kullandım yerli site dedim ve gerçekten hızlıydı bütün resimlerim site çökünce gitti ve birkaçkere oldu bu olay. Kullandığım tek resim upload sitesi imageshack ve arada tinypic.

Dosya upload ise uzun zamandır dosyalarımı sakldaığım adeta internetteki hdd dim olan 4shared ve mediafire vazgeçilmez ikilimdir..

aynen. yani adam akılı sağlam bir yerli resim upload sitesi yapsalar kullanıcı çok olur ama yetersiz kalıyor arada çökmeler oluyor dediğin gibi. imageshack işimi fazlasıyla görüyordu o da geçenlerde çok ayıp etti. tinypic kullanıyorum şimdi.