Sizce de Rampage Frisby vb markalar Türk Lirası'na zarar vermiyor mu

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Akakçeden bile inceliyorum bu tür güya yerli malı markalar kötü farelerini 150tlye boktan kulaklıklarını 200tlye falan satıyor bunu gören satıcılar diğer kaliteli ürünleri bunların iki katı fiyatına koymayı hak görüyor gerçekten hiç bir faydası yok ve zararı var piyasayı alt üst ediyorlar ASLA VE ASLA FİYATINI HAKETMEYEN ÜRÜNLERİ LİSTELİYORUM :
Rampage Voyager SMX-R27 RGB Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Rampage Xiberia RM-K58 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Rampage Sniper SMX-R18 Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Frisby FHP-G1480B 7.1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Snopy SN-R10 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Rampage KB-R73 Işıklı Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)

Arkadaşlar bu markaların kaliteli ürünleri de var ancak çoğu dandik ürünü bilerek böyle fahiş fiyattan satıyorlar ve muhtemelen devletten biz yerli markayız diyerekten vergi indirimi alarak kazançlarını çok çok öteye çıkarıyorlar bu yaptıkları dolandırıcılığı kınıyorum

Son düzenleyen moderatör:

Çay Perisi

Profesör
Reaksiyon puanı
938
Eli ayağı düzgün hiçbir markanın o markaları takacağını sanmıyorum.