Sizce Bu Telefonlardan Hangisini Almalıyım? ACİL YARDIM..

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhabalar. ben telefon almaya karar verdim. fakat 2 telefon arasında kaldım. bu iki telefonda iphone 4s ve samsung galaxy s3. bildiğiniz üzere ikiside aynı fiyat. ben telefonda daha çok oyun oynamak için ve internette gezinmek ve film izlemek için alıyorum. fakat samsung galaxt s3 ün ekranı çok büyük oldugu için almakda istemiyorum. çünkü kullanımı zor oluyor. sizce ben hangi telefonu almalıyım? teşekkürler.

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
1-Oyun oynamak : Ekran daha büyük olduğu için GALAXY S3

2-İnternette gezinmek: Ekran daha büyük olduğu için ve borvser performansı çok iyi olduğu için aynı zamanda flash player desteklediği için GALAXY S3

3-Film izlemek : Ekran daha büyük olduğu için Siyah renkleri gerçek siyah gibi gösterdiği için (bu video izlerken çok öenmlidir) GALAXY S3

4-Ekran boyutu : Yukarıyı bir daha oku :)

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Galaxy s3 ü dün aldım. Gerçekten iyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum. Telefon gerçekten harika. İstediğin özelliklerin hepsi ve daha fazlası mevcut.

Özellikle film izlemek istiyorsan 3.5 lik bir ekrana takılma. Benimde 4.8 ekrandan korkum kullanım zorluğuydu. Ama telefon çok hafif ve çok rahat kullanabiliyorsun. Kesinlikle s3 almalısın. Yoksa yazık edersin :)

onr2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar. ben telefon almaya karar verdim. fakat 2 telefon arasında kaldım. bu iki telefonda iphone 4s ve samsung galaxy s3. bildiğiniz üzere ikiside aynı fiyat. ben telefonda daha çok oyun oynamak için ve internette gezinmek ve film izlemek için alıyorum. fakat samsung galaxt s3 ün ekranı çok büyük oldugu için almakda istemiyorum. çünkü kullanımı zor oluyor. sizce ben hangi telefonu almalıyım? teşekkürler.
Galaxy S3 tabiki. ios kullanmak istiyorsanız yeni iphone bekleyin derim.

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yeni iphone 3.500 tl civarı olacka diorlar param 2 bine kadar :))

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ios takıntım felan yokda. ios çok kullanışlı ondan iphone almak istiyorum.. samsung galaxy s3 ün ne özelligi varki bu kadar onu tavsiye ediyorlar. birde ekranı çok büyük ele sığmıyor iyi oyun oynanmaz.

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kafam çok karışık.. hangisini alıyım bilmiyorum. ikiside harika telefonlar.

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
ios takıntım felan yokda. ios çok kullanışlı ondan iphone almak istiyorum.. samsung galaxy s3 ün ne özelligi varki bu kadar onu tavsiye ediyorlar. birde ekranı çok büyük ele sığmıyor iyi oyun oynanmaz.

Tek ellemi oyun oynayacaksın :)
Nasıl ne özelliği var forumda inceleme videosu var incele istersen !
Telefonu şu işler için kullanacağım öneri bekliyorum yazmışsın cevabını yukarıda verdim..
GALAXY S3 iphone dan çok daha iyi bir telefon..
Seni rahatsız eden galaxy s3 ün büyük bir telefon olması ise o zaman iphone al sormaya gerek yok zaten..
Merak ediyorum gerçekten telefon alacakmısın yoksa alacak gibi yapıp kendimini tatmin ediyorsun :)

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Dostum Galaxy S3 ile ilgili bir konu açmadan önce lütfen forumda arama yapın.Galaxy S3'ün kıyaslanmadığı, anket açılmadığı bir telefon kalmadı.Bütün telefonlarla kıyas konuları açıldı ve sayfalar dolusu öneriler, tercihler, bilgiler, özellikler, avantajları-dezavantajları yazıldı çizildi.Artık gerçekten kirlilik yaratmaya başladı bu telefon kıyaslama konuları.Lütfen fikir edinmek istediğiniz ürünler hakkında konu açmadan önce forumda arama yapın.Moderatör arkadaşlarda lütfen artık bu konuları kilitlesin ya da silsinler.Hangi konuya girsem hepsi birbirinin aynı.Boşuna zaman kaybı ...

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13

ne özelliği yokki ..bu iki telefonun karşılaştırılması bile saçma ..

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
ne boktan is yahu burda isvecte son model telefon fiyatlari genekde ayni olur mesela su anda iphone 4s 1400 galaxy s3 1450 lira.
iphone 5 te 1600 den assagi olur .turkiyeye bakiyorum 2500 liralardan bahsediliyor ne sacmalik anlamadim kIçI kIrIk bir telefonlar bukadar paraya satilirmi

4 yildir iphone kullaniyordum galaxy s3 alana kadar birdahada alman

Msfk

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Galaxy S2 al bence.S3 gereksiz.