Sizce Bu S3 Orjinal mi ?

Felix Dzerjinski

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Satıcının kendi beyanı orjinal olduğu yönünde ayrıca 1 adet olumlu yorum yapılmış.

Ancak satın alıncaya kadar emin olamazsın. İstanbul'da oturuyorsan telefonla irtibata geçip elden almaya çalışırsan işini garantiye almış olursun.

pandomim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Satıcının kendi beyanı orjinal olduğu yönünde ayrıca 1 adet olumlu yorum yapılmış.

Ancak satın alıncaya kadar emin olamazsın. İstanbul'da oturuyorsan telefonla irtibata geçip elden almaya çalışırsan işini garantiye almış olursun.
ilanda istanbul içi gelip göre bilir. yazıyor özelde sordum gittigidiyor.. kurallar gereği adres veremiyorlarmış. yasakmış :)
root olayıda olmuş. sanırım dil seçeneği yüzünden.. öyle söyliyor satıcı..
ayrıca kayıtlıymış

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
boşver bulaşma hocam ver üstüne biraz daha güvenilir birinden al. orjinal mi bilemam ama resimdeki telefonda ekran koruyucu çıkartılmış yani ürün açılmış telefon kullanılmış muhtemelen

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
ben güvenemem açıkçası 750 lira az para değil sonuçta tamam s3 için gayet iyi bir fiyat ama ben kıyamazdım açıkçası

elyn_noyt

Asistan
Reaksiyon puanı
1
dostum ucuz etin yahnisi olmaz bütçen yetmiyorsa s3 mini al yine bunu alma derim ki 64 gb versiyo 2. elde olsa bukadar ucuz olmaz vardır bi sıkıntısı hiç bulaşıp başını agrıtma ha alıcaksanda git yerinde gör ime i filan sorgulat emin orjinallige gelirsek resimdeki cihaz orjinal s3 görünen o

USAEA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Normal yurtdışı fiyatı bile 550-600 $ yani 900-1100 TL civarı bir fiyata denk geliyor. Bana göre bu ürün Dubai üretimi.

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
tek fotograf koymus
koysaymis ya yandan onden arkadan
ben almazdim abi

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
İkince elde olsa sıfır olsun alınır bu fiyata ama orjinal mi değil mi o sıkıntılı.Bence alıp telefon eline geçince inceleyebilirsin.Dediği gibi çıkmazsa iade edersin.Hem bizi de bilgilendirirsin.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
1000 Tl ile çıkış yapan Nokia N8 bile halen 700 tl gibi fiyatta ve çıkalı 2 3 sene oldu,ki S3'ü o fiyata almak tuhaf :D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
N8 Bimekste gördüm geçen daha 1000 TL idi. :p

Antika payınıda koymuşlar o zaman :p

O S3'ü 750 TL satıyor ve asla Çin değil diyor,
Farklı yollarla sokmuş muş :D
Yalancıyı.

Sanki S3'leri Ülkemize getiren Tır veya uçak kaza yaptıda bunlarda yağmaladı ve kaça satarsak kâr ederiz gibi birşey uyandırdı kafamda :p

pandomim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
90 civarı kalmış yorumları bekliyelim :D

debir

Asistan
Reaksiyon puanı
2
paranın arkasından ağlamak istersen al derim...

o fiyata s3 ü almak komik olur... yinede telefon bilgine güveniyorsan elden gidip bakabilirsin... orta noktada buluşursunuz... büyük ihtimal yok diyecektir...

evrenic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler az önce satın aldım, risk ama iade etme şansı var neticede...

evrenic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler dostum estetik görmüş bu model koreliye benzetmeye çalışmışlar ama yememiş.
eet iade işlemlerini başlattım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesınlıkle orjınal deıl onkamera solda deıl tel kalın arka flas solda olmalı bundakı sagda