Sizce bu mediaplayer nasil mkv oynatirmi

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
Arkadaşlar dahili bir çok çıkışı olması ve içinde 1 terabite hddsi bulunmasından ve kullanan bi kaç kişinin memnuniyetini belirtmesinden dolayı bu media playeri aldım 720i ve 1080i çıkışları ve üzerinde hdmı çıkışı var fakat desteklediği dosya formatları içinde mkv formatı yok 1080i film izleyebilmem için mecburi olarak mkv formatınımı kullanmam gerekli kafama takıldı kaldı bu sorun:( aşşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz arkadaşlar

http://www.unifykaraoke.com/karaoke-player/portable-hdd-player.htm

rt-hd388-portable-hdd-player.jpg

rt-hd388-portable-hdd-player-03.jpg

rt-hd388-portable-hdd-player-port.jpg

rt-hd388-portable-hdd-player-interface.jpg

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
ilginç bir ürün ama desteklediği formatlar arasında mkv göremedim

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
hayalimdeki evin bi odasını sinema salonu yapmak için en uygun ürün bunu buldum özelliklede 5+1 çıkışı dahili olarak bunun haricinde hiç bir media playerde göremedim

ibrahimyzr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cihaz güzele benziyor :) .mkv oynatmaması ise tamamen saçmalık adamlar yapmış iyi güzel ama
mesela nokia çoğu video formatını desteklemiyor
adamlar çin malı telefon yapıyor daha çok format destekliyor
bana daha çok para kazanmak için öyle yapıyorlar gibi geliyor yoksa istedikleri formatı koyarlar yani :D

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
işte kafamı karıştıran 1080i destekli olup ve 1080i filmlerin mkv formatında olması ve aletin çalıştırdığı formatlar içerisinde mkv olmaması

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
1080p oynatması için illa mkv olması gerekmez 1080p yada 720p filmler büyük boyutlu oldukları için blueray diskten riplenirken mkv'ye çevirilirler mkv sıkıştırma oranı çok yüksek bir format olduğu için, en çok tercih edilende en çok sıkıştıran doğal olarak. Yani bu devirde mkv oynatmayan player bir işe yaramaz keşke bir araştırıp alsaydın desteklediği formatlar listesinde mkv yoksa %99 mkv oynatmaz belki yazılım güncellemesi çıkmışsa varsa o şekilde olur ancak. 150-200 liraya her formatı sorunsuz oynatan playerler var biraz piyasayı araştırsaydın keşke, aldıktan sonrada yapacak birşey yok malesef...

Cedriic

Profesör
Reaksiyon puanı
15
işte kafamı karıştıran 1080i destekli olup ve 1080i filmlerin mkv formatında olması ve aletin çalıştırdığı formatlar içerisinde mkv olmaması

[MENTION=56637]aykutyenihan[/MENTION] haklı arkadaşım. Sora sora bağdat bulunurmuş. Düzgüncene bi araştırsaydın. İnşallah bi çaresi bulunur diye ümit ediyorm =)

Saygılarımla .

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
bu gün bi mkv film attım arkadaşlar bi deniyicem bakalım çalıştırıcakmı işin kötü tarafı mkv oynatanlarında hiç birinde direk 5+1 ses çıkışı yok hep analog çıkış