Soru Sizce bu fiyat sahte midir ve kazıklanabilir miyim

123arda321

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,238
Arkadaşlar ben trendyoldan bir oyuncu pc si buldum sizce almalı mıyım aşağı linki bırakıyorum
Sizce güvenilir mi cevap verirseniz sevinirim...
Tabiki almamalısın bu tür hazır sistemlerden uzak dur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Trendyoldan hepsiburadadan falan hazır sistem bakma. İncehesap itopya gaminggen gibi sitelerden tanınan yayıncılar uyguna sistem topluyorlar onlara bakabilirsin

emin:)

Profesör
Reaksiyon puanı
1,124
Arkadaşlar ben trendyoldan bir oyuncu pc si buldum sizce almalı mıyım aşağı linki bırakıyorum
Tavsiyem tamamen bu tarz donanımlar için kullanılan sitelerden almanız. (itopya gibi)

EnesKAYA

Back-End Developer
Reaksiyon puanı
162
Güvenilir değil. Trendyol, Hepsiburada gibi siteler; açık pazar olduğu için herhangi bir sorun yaşadığında, sorumluluk kabul etmiyor ve direkt seni satın aldığın şahsa yönlendiriyorlar. Tabi satıcıya göre değişir, genelleme yapmıyorum ama sonrasında başın ağrıyabilir. Sonradan sorun yaşamamak adına, İtopya gibi sitelerden almanı ya da parçaları ayrı ayrı alıp kendin toplamanı öneririm.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Paranı çöpe atmış olursun o fiyata 3070 Ti sistem alınır. İ7 10. Nesil İ5 12. Nesilden daha kötü. Ayrıca o sistemde kullanılan parçalar kalitesiz. Gaminggen hazır sistemler yaz internete ve sistemlere bak. Ben de sana öneride bulunurum.

123arda321

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Teşekkürler yardım ettiğiniz için

Tabiki almamalısın bu tür hazır sistemlerden uzak dur

Trendyoldan hepsiburadadan falan hazır sistem bakma. İncehesap itopya gaminggen gibi sitelerden tanınan yayıncılar uyguna sistem topluyorlar onlara bakabilirsin
Teşekkürler vana önerebileceğiniz sistem var mıdır itopya dan(ya da güvenilir bir siteden) fiyat 20000 ile 27000 arası cevap verirseniz sevinirim...