Sizce almalı mıyım

Bu konuyu okuyanlar

İsmimyok22

Öğrenci
Arkadaşlar merhaba ben 13 yaşındayım iphone 5s tasarımını çok seviyorum ve biryerde buldum temiz ailemden gizli almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım

Ekto02

Doçent
Arkadaşlar merhaba ben 13 yaşındayım iphone 5s tasarımını çok seviyorum ve biryerde buldum temiz ailemden gizli almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım
Kanka 450-500 Gibi Fiyatlara Bulduysan Alabilirsin Yine Sosyal Medya Ve Günlükte İş Görür Pilde Üzer Ama Bana Kalirsa Bu Devirde 500 Üstü Artık İphone 5S Cihazına Verilmez Ve Ailenden Gizli İş Çevirmeni Tavsiye Etmem Elinde Patlayabilir İyi Forumlar Dilerim

İsmimyok22

Öğrenci
Kanka 450-500 Gibi Fiyatlara Bulduysan Alabilirsin Yine Sosyal Medya Ve Günlükte İş Görür Pilde Üzer Ama Bana Kalirsa Bu Devirde 500 Üstü Artık İphone 5S Cihazına Verilmez Ve Ailenden Gizli İş Çevirmeni Tavsiye Etmem Elinde Patlayabilir İyi Forumlar Dilerim [emoji108
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullandığım bir telefon var ama ailem nerdeyse kullanmama izin vermiyorlar haftada 1-2 gün zor kullanıyom

Yasiin

Dekan
Ailenden gizli alma. Ailen izin verirse telefonun fiyatına göre alınıp alınmayacağını söyleyebiliriz.

Lrkende

Asistan
Ailenden habersiz alma diye spama tutmak yerine lütfen telefon konusundada biraz daha yardımcı olalım arkadaşlar.

SDN Son Haberler

Son mesajlar