Öneri Sizce alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

reZZ06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
UNLOST ECO v2 - inventus , Bu sisteme 16 GB Ram , MSİ RX 6500XT OC , MSİ B560M-A PRO ve XPG SX8100 Serisi 512GB SSD, ekledım sizce nasıl alınır mı ?

zypixeloffical

Asistan
Reaksiyon puanı
91
UNLOST ECO v2 - inventus , Bu sisteme 16 GB Ram , MSİ RX 6500XT OC , MSİ B560M-A PRO ve XPG SX8100 Serisi 512GB SSD, ekledım sizce nasıl alınır mı ?
hocam ram hangi ram 2 tane 8x2 ram var adata ve pny markaları hocam bide gözüme bir kaç şey daha da takıldı hdd alsaydınız daha iyi olabilirdi HDD(

WESTERNDIGITAL WD10EZEX Caviar Blue 1TB 7200rpm) bu hdd olabilir işlemci seçiminiz iyi anakart seçiminiz de öyle ama anakart ın üstüne 170 tl daha koyup bi üst modelini de alabilirsiniz daha iyi olur hocam bi de önemli bi önerim var ekran kartını bi üst modelini alın çünkü seçmiş olduğunuz ekran kartı 64 bit bir üsütü 128 bit buna dikkat edin lütfen aralarındaki fiyat 255 tl birazcık daha az vercem diye performansınızdan olmayın derim bir araştırdım özelliklerinede baktım seçtiklerinizin​

Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam ram hangi ram 2 tane 8x2 ram var adata ve pny markaları hocam bide gözüme bir kaç şey daha da takıldı hdd alsaydınız daha iyi olabilirdi HDD(

WESTERNDIGITAL WD10EZEX Caviar Blue 1TB 7200rpm) bu hdd olabilir işlemci seçiminiz iyi anakart seçiminiz de öyle ama anakart ın üstüne 170 tl daha koyup bi üst modelini de alabilirsiniz daha iyi olur hocam bi de önemli bi önerim var ekran kartını bi üst modelini alın çünkü seçmiş olduğunuz ekran kartı 64 bit bir üsütü 128 bit buna dikkat edin lütfen aralarındaki fiyat 255 tl birazcık daha az vercem diye performansınızdan olmayın derim biraz araştırdım özelliklerinede baktım seçtiklerinizin​

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Kaç para oldu bu dediklerini ekleyince?

10 bin TL'leri geçiyorsa bak daha 1 hafya önce 11900 TL'lere gerek vatan gerekse sinerji İtopya gibi siteler RTX 3060'lı İ5 12400'lü hazır sistemler sattı. Böyle kampanyalar kovala bence.

Mesela vatanda satılan şu sistem gibisi düşerse bunlara çıkarmaya çalış bütçeni.

reZZ06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17

WESTERNDIGITAL WD10EZEX Caviar Blue 1TB 7200rpm) bu hdd olabilir işlemci seçiminiz iyi anakart seçiminiz de öyle ama anakart ın üstüne 170 tl daha koyup bi üst modelini de alabilirsiniz daha iyi olur hocam bi de önemli bi önerim var ekran kartını bi üst modelini alın çünkü seçmiş olduğunuz ekran kartı 64 bit bir üsütü 128 bit buna dikkat edin lütfen aralarındaki fiyat 255 tl birazcık daha az vercem diye performansınızdan olmayın derim bir araştırdım özelliklerinede baktım seçtiklerinizin​

Mesaj otomatik birleştirildi:
HDD Düşünmüyorum da ekran kartı ile işlemci darbogaz yapmaz degılmı

zypixeloffical

Asistan
Reaksiyon puanı
91
HDD Düşünmüyorum da ekran kartı ile işlemci darbogaz yapmaz degılmı
yani hdd almanızı öneririm 1 tb almasanızda 500 gb lık işinizi görcektir tabi siz bilirsiniz ben hdd yi öneririm hdd ye sisteml vb şeyleri kurarsınız ssd yede oyun program ları kurarasınız siz bilirsiniz