Sizce akkye mi takıldım?

tolunay11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar playstore dan oyun alıcaktım ondan önce bir dosya indirdim ve 300Kb/s yi geçmyiordu hız testi yaptırdım sonucu resim olarak ekledim ve şaşaırdım normalde 7mb/s çıkardı sonra akk aklıma geldi ve baktım onunda resmini çektim pek anlamıyorumda en fazla kaç gb olunca hız düşüyordu ? onunda resmini ekledim :)

HIZ TESTİ :

KOTA :

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Kullandıgın tarifeyi bilmiyorum ama normalde 50gb oluyor Akk öyleyse Akk kurbanısın :) Ttnet sayfasından baglı oldugun tarifeye bakıp yada müşteri hizmetlerinden ögrenebilirsin

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Standart tarife kullaniyorsan 50 gb ve ustu download miktarinda hizin 3 mbs ye, upload hizin ise 1 mbs ye düşüyor. Bu akk limitini ücret karşılığında artırabilirsiniz.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Daha önceki aylarda da olduysa cevap belli.

dgnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
dikkat edersen sende son 3 aylık download bilgisini vermişsin ve hepsinde de ak kotası olan 50gb'ı geçmişsin hangi internet firmasını kullanırsan kullan bu değişmez sadece 100gb akk kotalı olan seçenekleri var ayrıca ama fiyatı baya bi uçuk ben zamanında ttnet kullanıyordum 7 sene boyunca kullandım ve illallah ettim ve sonrasında süperonline geçiş yaptım akk kota sorunu var ama ttnette ki gibi aldıgımdan beri bir kez olsun kopma yaşamadım(ttnet de hergün sayısını unuttum int düşmesinin) :)

tolunay11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hmm her ay geçiyorum ozaman faturayı ödeyince torrente filan 800kb/s çıkıyor mesela bugünlerde 300Kb/s akk ozaman ttnete gelirsek süperonline gelene kadar en iyisi net bence ne bir kopma gördüm nede sorun tabi süperonline 20mb/s tadından yenmez keşke gelse ama hala çok şaşkınım çünkü SÜPERONLİNE bayisi hemen alt sokakta ve karşımızda ki sitelerde var fiber ama bizde yok :cursing: