Sivasspor 2-0 Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 20. Hafta | 2013/2014

kehfest

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Gelip geçicidir bunlar beyler sıkıntı yok

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59
saçma saçma konuşma dünkü burak'ın pozisyonunda burak kendini yere attı, hakem yinede sarı vermedi.
şunu kabul edin işte birileri istediği için şampiyon oluyorsunuz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

terbiyeni takın, düzgün yorum yazamıyorsan sus.

yav arkadaşım bende bulurum fotoğraflar, siz gerçeği görün artık.
gs-sivas maçında hakem'in sivas a nasıl kartlar çıkardığınıda biliyoruz.

Edepli olmanı tavsiye ediyorum. Biz burada kimseye sizin hitap ettiğiniz şekilde hitap etmiyoruz.
Dünkü maçta Burağın kendini yere atması için bir sebeb yok. Çünkü kale boş kaleciyi geçse plaseyle gol yapacak...

Fazla ağlamayın.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
tabi tabi federasyonla kavgalısınız anlıyorum sizi.
ah ah ulan 1 maç kaybettin ya her tarafa laf yetiştirme yarışı , bizim kimseyle kavgamız yok biz işimize bakıyoruz Aziz Yıldıvım hakemi alamayınca böyle hata mı olur filan sattılar maçı başlarsınız tabi alıştınız şikeye...

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
yazık oldu fenere buz gibi bir penaltıyı vermemiş hakem ama egemende kartı istemiş eller arkada hakeme dayıyor adam resmen :D

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Puan farkı on'a çıkmışken kimsenin sesi çıkmyordu. Hiç kimse hakemlerden bahsetmiyordu. Deplasmanlar kaybedilince yeniden hakemler çıktı sahaya. Ne güzel dünya.

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
Bu sıralar çok fazla hata var çook.. Bu da geçen haftaki rize -trabzon maçından

Ayrıca şunuda blirtmek isterim ki.. Egemenin olayında kırmızılık hiçbirşey yoktu.. Yanlış görmediysem sarı gördükten sonra tek dediği şey "ben ne yaptım ?" . Gerçi pozisyonda bana göre faulde yoktu ya...

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Bu sıralar çok fazla hata var çook.. Bu da geçen haftaki rize -trabzon maçından

Ayrıca şunuda blirtmek isterim ki.. Egemenin olayında kırmızılık hiçbirşey yoktu.. Yanlış görmediysem sarı gördükten sonra tek dediği şey "ben ne yaptım ?" . Gerçi pozisyonda bana göre faulde yoktu ya...
Ben size bu konuda katılmıyorum egemenin hakemi bir döğmediği kalmıştı resmen hakeme çullandı dolayısı ile hakem de oyundan attı

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
evet birileri fenerbahçenin şampiyon olmasına engel oluyor.
Ama o birilerini Türkiye cumhuriyeti Başbakan Yardımcısı Ablullatif Şener bizzat canlı yayında dile getirmişti.

Beşiktaş 11 puan öndeyken, Fenerbahçe Başkanı ortaya çıktı "Şampiyon olacağız" dedi. 51 maçta bir kez yenilen Beşiktaş, 2003-2004 sezonunun ikinci yarısındaki 17 maçta 8 yenilgi ile dümdüz edildi. Beşiktaş'ın elinden şampiyonluk çatır çatır alındı.
Bu olaylar gelişirken Balçiçek Pamir, Bakan'a soruyor:
"Kim şampiyon olur?"
Cevap: "Elbette Beşiktaş olur diyeceğim ama olmayacak. Çünkü Beşiktaş'ı şampiyon yapmayacaklar."
Balçiçek soruyor: "Kim bunlar?"
Bakan cevaplıyor: "Futbolu yöneten güçler."

Ne oldu? o futbolu yöneten güçler artık size sırtmı çevirdi.Yoksa güçleri mi kalmadı?

Sizin Tarihiniz şaibeli eyy Fenerbahçe

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Bebek gibi mızlanıyorsunuz.
Başkanından taraftarına kadar..

Aziz Yıldırım:Birtakım zorluklardan geçiyoruz. Ülkenin en önemli takımlarından birisi Fenerbahçe'dir. Fenerbahçe'nin tarihi Kurtuluş Savaşı'nda başladı. Böyle bir kulübü son 3 senedir yok etmek için her türlü operasyon yapılıyor. Stadın tribünlerinde yapılıyor, sahanın içerisinde yapılıyor, gaz bombaları atılıyor, her türlü şey yapılıyor. Ama dimdik ayakta duruyor Fenerbahçe camiası ve duracaktır da, son kale olarak söylüyoruz vs.vs.

herhangi bir Fenerli taraftar:Türk düşmanları Fenerin üstüne gidiyor, ülkeyi futbolla bölüyor, kafası boş devlet buna eşit suç işliyor.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Senin her yerinde delikler var koçum her yerinde akıl akıyor böyle sizde azcık şeref olsa gelip burda tartışma ortamı yaratmazsınız haketmedik yerde 1 kırmızı kart yemişiz 1 de bariz penaltımız verilmemiş sizde hangi yüz hangi vicdan hangi şeref varsa gelip burda tartışma yapıyorsunuz yazık size yazık
Fazla akıldan zarar gelmez :S bir penaltı için bu kadar ağlanmaz be bizim real maçında geçen sene 2 tane penaltı vermediler gıkımızı çıkarmadık sivası yenemediniz diğe ağıt döküyonuz yazık size sivas maçı için bu kadar tartışmayı siz yapıyosunuz sen bunları bana değil azize söyle verseymiş parayı ne hata ne tartışma net skor alırdınız :p

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Fazla akıldan zarar gelmez :S bir penaltı için bu kadar ağlanmaz be bizim real maçında geçen sene 2 tane penaltı vermediler gıkımızı çıkarmadık sivası yenemediniz diğe ağıt döküyonuz yazık size sivas maçı için bu kadar tartışmayı siz yapıyosunuz sen bunları bana değil azize söyle verseymiş parayı ne hata ne tartışma net skor alırdınız :p

Biz ağıt dökmüyoz siz önce 6'nızı temizleyin 4 puan gerimizdesiniz hatırlatayım dedim

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
biz "6'mızı" temizlersek fener zararlı çıkar :D arada 4 puan var diyosun niye ağlıyosun o zman dik dur koçum sakin oL.Bu sene her türlü şampiyon biziz.1 maç yenilgiye ağlamayız biz önümüze bakıyoruz sizde bakın (Erkek Olun ulAn) :D

xtrem06

Top-notch Сasual Dating - Actual Girls
Reaksiyon puanı
4
Biz ağıt dökmüyoz siz önce 6'nızı temizleyin 4 puan gerimizdesiniz hatırlatayım dedim

hah bende tam olay ne zaman 6 ya gelecek diyordum :D böyle durumlarada ne diyoruz '' YAH HE HE '' :D

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Renkdaşlar Yapmayın Etmeyin Tüm ülke fenerbahçenin üzerindeyken hakemler bariz penaltılarını vermezken oyuncularını haksız yere atarken üstüne üstlük 10 puan fark 4 olmuşken ve taraftarı bu kadar dokunsan ağlayacak modundayken üstlerine daha fazla gitmeyin bakın fark 4 iken bile korku salınmış hepsine birde düşünsenize sezon sonu 2013-2014 şampiyonu Galatasaray diye ekranda yazdığını stadlarını yaktıkları gibi bu defa kendilerinide yakarlar mazALLAH fakat ALLAH ülkemize zeval vermesin polisimizden devletimizden uzak olsun herşey lig sonunda belli olur birde bugün hakem hataları diye ağlayanlar hakemler her hata yaptıklarında hata yaptıkları takımın rengine bakmadan hata yaptı desinler ki bizde buna inanalım bakın Galatasaraylı olarak söylüyorum hakem Net %100 penaltıyı vermedi ve Egemen Denen İnsandan bozma yaratığıda kırmızı ile attı yazık oldu yani anlayacağınız bu film burda bitmez devamı haftaya iyi seyirler herkese

Ayrıca yorum seviyesinide sağolsun arkadaşlar çok çok düşürmüşler üzüldüm gercekten

selçux

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence bu puan kayıplarının erken gelmesi fenerim için iyi oldu çünki oyuncular rehavete kapılmışlardı ilk yarının son haftasında başladı konya maçında şanstı geçtik ama bundan sonra merak etmeyin takım düzelecektir düşününki fenerbahçeyle arasındaki farkın 4 puana düşmesinen sevinenler var bu camiamızın nekadar büyük olduğunun göstergesidir canavar gibi çıkar oynar vermez sampiyonluğu 2 3 çapulcuya ŞAMPİYON FENERBAHÇE

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şu fenerliler dünyayı biz yarattık modundan çıksa ciddiye alınacaklar da, işte şampiyonluk gşdecek korkusuna kapıldılar. arada 4 puan fark var. hadi tt arenadaki maçı da sayarsak 7 puan diyelim ama hala korkularından tir tir titriyorlar. 30 puan avans verilmedikçe bunların içi rahatlamaz

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Bir Galatasaray lı olarak söylüyorum Fenerbahçe zor günlere rağmen ayakta kalmaya çalışıyor bu yüzden futbolcular ve taraftarlar çok gergin çok hırslı dilerim bu hırstan dolayı kimseler zarar görmez.
Sonuçta ölüm yok bu bir oyun herkes rahat olmalı ama işte olmuyor üstünede yanlış kararlar çileden çıkartıyor insanı daha sakin olalım akışına bırakalım olayları kim şampiyon olursada alkışlayalım.
Son bir şey daha Galatasaray olmasa Fenerbahçe olmazdı Fenerbahçe olmasa Galatasaray da olmazdı.

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Galatasaraylı arkadaşlara vereceğimiz en güzel cevap inşaAllah sezon bitiminde olacak.Tartışmaya girmesin kimse birbiriyle.
Hayırlı akşamlar.

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
sezon sonu 4. yıldızımızı kadıköyde takmak istiyoruz.federasyona duyurulur :p

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Sıkı bir Fenerbahçe taraftarı olarak bir takım şeyler söyleyecem.

1) Herşeyden önce suç 2 forvetimiz sakatlanınca transfer yapmayan yönetimdir. 19 hafta boyunca sol açıkta oynattığın adamı merkezi santrofor yaparsan o adam hemen alışamaz.
2) Hakemler gözlerini istediği kadar kapatsın ve alehimize karar versin bizim onlarında yenmemiz lazım. Şu ana kadar ligte hakem hatası yüzünden puan kaybetmemiş takım yoktur(hakemle puan toplayanlarda var o ayrı mesele)
3) Bu lig ne yazıkki Lig TV'nin yönetiminde. Fenerbahçenin şu anda hakem hatasından dolayı kaybettiği 9 puanı var. Sebebi ne peki? Ligteki rekabet bitmesin bizde para kaybetmiyelim. Biz burada kendimizi boşuna yırtıyoruz çünkü şampiyon çok önceden belirleniyor.
Mesela bakın Galatasarayın 19 , Fenerbahçenin 18(bu sene ile birlikte 19) ve Beşiktaşın 13 lig şampiyonluğu bulunuyor. Bu sene Fenerbahçe seneyede Beşiktaş şampiyon olacak bu belirlenmiş bişey. 2 sene sonrada bırakacaklar kazanan ya 4. yada 3. yıldızı alacak. Peki bunların hepsi kime yarayacak? Tabiki lig tv'ye yarayacak.

Eğer herşeyden önce adeletli bir lig istiyorsak önce Lig TV'den kurtulmamız lazım...

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Bir konu açtım olay olmuş arkadaş.
Daha sık yapmayalıyım bunu eheh

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Maç hakkında yapacak bir yorum yok. Ama hala çıkıp biri bu maç hakem yüzünden gitmedi diyorsa o şey var mı yok mu diye şüphe ederim.