Sivasspor 0-4 Galatasaray | Spor Toto Süper Lig 29. Hafta

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Çatır çatır çatlayın emi :D

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Muslera çok kritik kurtarışlar yapıyor bizimkiler saldı resmen .s

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Goooooooooooollll Aydııın Aydıııın Dk: 80

Sivasspor 0 - 3 GALATASARAY

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
YEsssssssssssss gol be goll sivasada üç üç üç :D :D

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Hayırlı uğurlu olsun , adaletin bekçilerine altın tepside halis muhlis baklavalar,sivas madımak olayında bile böyle katledilmemiştir.Hayırlı yatışlar hepinize..
Bu kadar ağlamak yakışıyor mu sana hocam, bizimkilere söyleyelim de daha fazla atmasınlar diyecektim 3 oldu :D Aman dikkat et kendine, kalpten gideceksin diye korkuyorum :D

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu kadar ağlamak yakışıyor mu sana hocam, bizimkilere söyleyelim de daha fazla atmasınlar diyecektim 3 oldu :D Aman dikkat et kendine, kalpten gideceksin diye korkuyorum :D

Diğerleri muhatabım değil ama seni kınıyorum hocam :D Ve maçın hakemi hakkında objektif yorumunu bekliyorum :) Bu arada kalpten siz gitmeyin inşallah,geriden gelip maç almaya alışığız :)

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Diğerleri muhatabım değil ama seni kınıyorum hocam :D Ve maçın hakemi hakkında objektif yorumunu bekliyorum :) Bu arada kalpten siz gitmeyin inşallah,geriden gelip maç almaya alışığız :)
Hocam maç 3 olmuş halen hakemden bahsediyorsun, medenice tebrik etmeni beklerdim :)

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Tüm takıma teker teker helal olsun. Zorlu bir maç olacak deniyordu, ama farklı bir maç oldu. Tebrikler İmparator, tebrikler aslanlar

[video=youtube;ZJa-G9ZtvY8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZJa-G9ZtvY8[/video]

Cedriic

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Bu Takıma HASTASIYIZ DEDEEEE ! ♥

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Yapmayın şunu yapmayın dört oldu yav :D

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam maç 3 olmuş halen hakemden bahsediyorsun, medenice tebrik etmeni beklerdim :)

Tebriğimi Necatinin golünde de yaptım :) Maçın 3 olma sebeplerinden (1.gol hariç) hakemdir.Vermediği kartlarla Gs'ye bariz avantaj sağlamıştır,neyse alıştık bu sezon.Ayrıca adettendir,laftan anlayan tek ezeli rakibim olduğunu düşünerekten seni ve takımını tebrik ederim :)

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Fenerlileri göremiyoruz yav insan bi tebrik eder :p

[h=6]Muslera'yı Bogaz köprüsünün altına koy, intihar edeni bile yakalar :)[/h]

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
tüh tüh... kaç gündür gs beki kaybeder umuduyla bekleyenlere fena kapak oldu. :D birileri de daha maçı izlemeden hakeme saydırmaya başlamış. :D onlara gelsin bu video: ÇILDIRIN ÇILDIRIN!.. :D

[video=youtube;13dDLK7AgYo]http://www.youtube.com/watch?v=13dDLK7AgYo[/video]

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
muslera eline koluna emegine saglik :)

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Beni yanılttınız, helal olsun hepinize. Necati çok formda maşAllah.

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
ayrica 6-1 i gördünüz de korktunuz diyen fenerli arkadaşlar deplasmanda altini çiziyorum deplasmanda 4-0 bitti maç kim korkmali siz karar verin :)

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Nerde bu fenerliler :D :D Maçtan önce kaynıyordu ??

Helal olsun hepsine.

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Tebriğimi Necatinin golünde de yaptım :) Maçın 3 olma sebeplerinden (1.gol hariç) hakemdir.Vermediği kartlarla Gs'ye bariz avantaj sağlamıştır,neyse alıştık bu sezon.Ayrıca adettendir,laftan anlayan tek ezeli rakibim olduğunu düşünerekten seni ve takımını tebrik ederim :)
Arena'da da 5-6 puanımızı haksız yere gasp eden aynı hakemler :) Kalemizde dünyanın en iyi 7. kalecisi seçilen Muslera, ileride de ligin en iyi forvetleri olduğu için maç 3 oldu dermişim 4 oldu :D Bir iki sarı kart için mi bütün bunlar :)

Diğer renkdaşlarım da laf anlar, sen de anlarsın bu kadar gerilme birbirimizi de germeyelim. Bu sene ligi hak ettiğimizi düşünüyorum ben.

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arena'da da 5-6 puanımızı haksız yere gasp eden aynı hakemler :) Kalemizde dünyanın en iyi 7. kalecisi seçilen Muslera, ileride de ligin en iyi forvetleri olduğu için maç 3 oldu dermişim 4 oldu :D Bir iki sarı kart için mi bütün bunlar :)

Diğer renkdaşlarım da laf anlar, sen de anlarsın bu kadar gerilme birbirimizi de germeyelim. Bu sene ligi hak ettiğimizi düşünüyorum ben.

Ben de düşünmüyorum hiç olmazsa bu kadar puanı hak etmediniz.Yukarıda Allah var.Gs 1.liği hak ediyor tabi ama lehine verilen yanlışların sayısının haddi hesabı yok.Bir iki sarı kart birike birike kartpostal oldu.İnşallah buradan da çevireceğiz diyorum ve bu sayfayı terkediyorum :D Renktaşlarının yazdıklarını oku sonra bana anlat :) Neyse tebrikler,sıktı bu saçma polemikler..Buradan diyorum kimseye tek cevap vermeyeceğim kimse de beni alıntılamasın.