Siteye neden giriş yapamıyorum!

Bu konuyu okuyanlar

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
aynı konuyu tekrar açmışsın.tabi başlığın sonundaki ünlem işareti hariç.

siten iğrençe yakın ayrıca.çok aşırı karışık...

enesce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sorunumu nerde ifade etmeliyim sıkıntısından olmuştur o durum..

ben sitemin şeklinden çok sorunun çözümünü arıyordum.. sorun nasıl çözülür?

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
sitede sorun yok ama arkadaşların da dediği gibi site iğrenç :) belki de girmek istemediği için sana bahane uyduruyor olabilir.

DarkLady

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Troy dedi ki:
sitede sorun yok ama arkadaşların da dediği gibi site iğrenç :) belki de girmek istemediği için sana bahane uyduruyor olabilir.
bu kadarda açık sözlü olunmaz kiii:)

mavinok.ta

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Troy dedi ki:
:D :D uuu çok ağır oldu yaa :D

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Alt tarafı bir soru sormuş söylemediğiniz kalmamış. Troy, yapma böyle. Bir lafın olay yaratıyor bak.

enesce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
(Troy&Talha Erturk)
Not: Gereksiz yere ve istenmediği halde gereğinden ağır bir eleştri yapan/yapanlar o şiddette eleştiriye hazır olmalı...!

hayırdır o kadar açık sözlü olmak gerektiriyor diyorsunuz da.. ortaya MUHTEŞEM BİR site yaptığını söyleyen birileri mi çıktı da senden eleştirmenlik istedi..

saedce kafdağının tepesine oturmuş ve oturduğu yerin ne kadar sivri ve soğuk olduğunun farkında olmayan birisinin yanıt vereceğini, yanıtının da gereksiz bir eleştri olacağını nerden bilebilirdi ki...

Sözün özü olarak şunu söylemek istiyorum: Bu siteye, görüntüsünün muhteşemliğinden, çalışanlarının harikuladeliğinden değil, düzeyli olacağına inandığım, ilk planda o izlenimi verdiği için, bilgilerin paylaşımında üyelerine yardımcı olmayı kendilerine görev edinmiş neferler olacaklarını temenni ettiğim için üye oldum ve uzun bir süre de takip ettim. Ancak bu son olaylarda büyük bir sarsıntıya uğradım. Sırf benim yanlışım yüzünden hocama/çalışmasına dil uzatma densizliğinde bulundunuz.

Eğer http://vadii.foruma.biz]vadii.foruma.biz adına hocamdan özür dileme onurunu göstermezseniz, lütfen benim üyeliğime son verin...

Bilginize...

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
emelden dedi ki:
Alt tarafı bir soru sormuş söylemediğiniz kalmamış. Troy, yapma böyle. Bir lafın olay yaratıyor bak.
biraz dozu kaçırmışsınız bencede ...

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Arkadaşlar gerçekten abartmışsınız bence. Hakaret işitmeye karşılık mahkemelerde suçtan tahrik indirimi alabilirsiniz, ama ahlaki açıdan size hakaret edilmesi size hakaret etme hakkını vermez. Şimdi Troy'un yazdıklarına bakıyorum, açık sözlü bir eleştiri sadece; bir hakaret içermiyor. Ama Enesce'nin yazdıklarına bakıyorum, hakaret içeriyor.

Elbette Enesce bir soru srmuş. İnternet alemi açısından gereksiz bir soru olmuş, yani pek de yanıtı olmayan bir soru. Ama yine de site için eleştiri değil, sorun tespiti konusunda yardım istemiş. Böylece de SDN üyeleri konuyu ıskalamış.

Ama Enesce'nin de bir forum ortamında, yani özgür düşünce ortamında yazdığını hatırlayarak, yorum/eleştiri gelebileceğini gayet normal karşılaması gerekir.

Şimdi; konunun ıskalanmış olmasından dolayı SDN adına Enesce'den ve hocasından özür diliyorum. Ancak durduk yerde hakaret içeren bir yazı yazmasından ötürü de onun Troy'dan özür dilemesi gerekir.

Bence öpüşün barışın.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
eleştirilmesi için web siteni burda paylaşmışsın :) tüm eleştirilere açık olmalısın.

web sitenin tanıtımını yapmak için öncelikle ilgisiz bir kategoriye konuyu açtın ve garip renklendirmelerle mesajını yazdın.

tanıtırken de "siteye giremiyorum" diye bir mesaj attın. teknik bir sorun için web siteni garip renklerle yazman, niyetinin teknik destek olup olmadığı konusunda soru işaretleri üretiyor :) bu renk halen devam ediyor bir de :D

hocanı tanımayız, bilmeyiz.kendisine bir saygısızlık yaptığımı da düşünmüyorum.

enesce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Elmacık size teşekkür ederim. Esasında net ortamında olumsuzluk doğuracak/karşımdakini kıracak cümleler kurmak istemezdim. Ancak mesele hocam olunca dayanamadım. Ben sadece eleştiri ile hakaretin farkını belirtmek istedim. Özül dilemenin de bir onur olduğunu hatırlatmak istedim. Çünkü bu ve buna benzer durumlar için bir örnek teşkil etsin ve özellikle site yöneticilerince başlatılacak bir hareketin emsal olmasını istedim.
Belki yazması çok basit olduğu halde insanların bundan geri duracağı bir kelimecik ÖZÜR DİLERİM...
Umarım herkes için bir tecrübe olur ve sosyal bir bilgilenme olur.
Her ne sebeple olursa olsun karşımdaki insanları kırdımsa (bu da bu noktada duyarlı onlaradır!) afedersiniz...

p2mfilm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence kendini bilmez eline bilgisayar gecip ahkam kesen arkadaslar elestirinin dozunu kacirmayi bosverin atasozunde de dendigi gibi esegin kicina su kacirmislar. Igrenc ne demek. sizin elle tutulur neyiniz var da bu sekilde bir hakaret ediyorsunuz. acik bir soru sorulmus cevabini bilirsin verirsin bilmezsin susarsin. sana kimse sormadi dizaynini :mad: ne diyor forum sloganimiz "Biliyorsan Paylas, Bilmiyorsan Sor".

Yillardir SDN i takip ederim. yazilarini makalelerini devamli okurum. Cok kaliteli buldugum ender sitelerdendir. ama arka planinda bu denli bir ciddiyetsizlik yattigini tahmin edemezdim.

Saygilar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
:)

konu nereden nerelere geldi? :#

site nasıl denmiş, ben de iğrenç demişim kişisel görüşüm olarak. neden iğrenç bulduğumu da yazmışım. o_O

bundan sonra küsme zamanı değil, eleştirilerde nelere değiniliyor, bakıp geri besleme yaparak güncelleme zamanıdır ;)

tost acı söyler. :^)

şeyy, o öyle değildi. :S

dost acı söyler. :]

şimdi oldu :)

enesce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Troy dedi ki:

neresinde İĞRENÇ sözünün gerekçesini söylemişsin?...
Troy, anladım sizi..
Siz de ÖZÜR DİLEMEKTEN korkan, ÖZÜR DİLEMENİN SİZDEN BİRŞEYLER KOPARACAĞINA İNANANLARDANSINIZ...
Ben umudumu sonlandırıyorum.. İlgi gösteren, duyarlı arkadaşlara da müteşekkirim...

mikas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Genellikle işyerinde bazen bilgi almak bazende eylenmek icin girdigim ve begendim sitede bu tür sacma durumlarla karsılasmaktan bircogu gibi bende hoslanmıyorum..Sanki bilgisayar kullanmasını anne karnında ögrenmiş yada dogustan bir yetenek sanarak saygısızca eleştiri yapılmasını dogru bulmadım :mad: |) !!!

Arkadasın tepkisine hak veriyorum ve bir özür beklemesinide mantıklı buluyorum..Baskalarının emegine ve Düsüncelerine saygı göstermeyenler karsılasıcakları bu tepkilere hazırlıklı olsunlar... !!! Degil administrator Kral olsa haksızlıga hayır.. >> !!!

enesce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mikas dedi ki:
Genellikle işyerinde bazen bilgi almak bazende eylenmek icin girdigim ve begendim sitede bu tür sacma durumlarla karsılasmaktan bircogu gibi bende hoslanmıyorum..Sanki bilgisayar kullanmasını anne karnında ögrenmiş yada dogustan bir yetenek sanarak saygısızca eleştiri yapılmasını dogru bulmadım :mad: |) !!!

duyarlılığınızdan dolayı teşekkürler..

Arkadasın tepkisine hak veriyorum ve bir özür beklemesinide mantıklı buluyorum..Baskalarının emegine ve Düsüncelerine saygı göstermeyenler karsılasıcakları bu tepkilere hazırlıklı olsunlar... !!! Degil administrator Kral olsa haksızlıga hayır.. >> !!!

Duyarlılığınızdan dolayı teşekkürler..