Sitemiz hacklenmedi!

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
ellerinize sağlık güzel olmuş e tabiki ufak tefek eksikler var umarım tamamlandığında daha güzel olacak

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence olmadı :( bilmiyorum gözüme alıştığı için mi ama arayüz çok karışık hiç sade değil

Gopluumit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hiç beğenmedim çok karışık :/ eski tasarım daha iyiydi her şey iç içe karışmış gibi duruyor. Şu anki tasarım ile

BattleNova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Büyük emek harcanmış belli, emeğe saygısızlık olmasın ama ben hiç beğenmedim.

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Kategoriler kısmı hoşuma gitti. Paylaşım butonlarının üzerine fare ile geldiğimiz de beyaz değil de siteye göre rengi olsa fena olmaz. Beyaz olması görünürlüğünü kısıtlıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ana sayfa üzerindeki başlık geçişlerini tıklanmadan sadece fareyi kutucuklara götürüp geçişler yapılsaymış iyi olurmuş her kutucuğa gelip tıklamak zahmet değil ama gereksiz bir şey

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Bana biraz karmaşık geldi, eski tasarım sade ve anlaşılırdı. İşin içinde emeğiniz var sonuçta hayırlısı bakalım.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Anket eklensin bence, bakalım sonuç ne çıkacak.

sceryavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar Hakkı abi, öncelikler hayırlı olsun. Yapılan bişey kötü değildir eksiktir diyerek başlayayım ama şunuda söylemeden edemeyeceğim "Metro arayüzü çıktı, MERTLİK bozuldu!" :) Her yerde her site tasarımında görmekten bıkmıştım ki sizde bu arayüze geçiş yapmışsınız. W8.1 kullanıyorum ama bir türlü alışamadım Metro arayüzüne. Çok göz yorucu geliyor bana ve her şey tıkış tıkış birbirine girmiş gibi. Böyle olsa daha da güzel gözükür dediğim birkaçşey yazayım..

1-Kutulara çerçeve ŞART.
2-Kullanılan tüm fotoğrafların çerçevelerinde köşeleri azda olsa oval OLMALI.
3-Renkler çok açık gözü çok yoruyor, daha çok beyaz alan olduğu için gereken neyse YAPILMALI.
4-Yazılar çok keskin, daha oval Sans Serif tarzı karakter KULLANILMALI.
5-PROGRAM İNDİR, OYUN vs. bulunan bardaki yazilar neden büyük ve kutular orantısız? Üst bara UYARLANMALI.

Emeğinize sağlık kolay gelsin.

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Yeni Anasayfa tasarımını çok beğendim, gözü hiç yormuyor. Fontlar tam tıkırında. Haberleri ve makaleleri okumak zevkli bir hal almış, tebrikler. :)

jorem44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni tasrım güzel olmuş. Yalnız forumdan son başlıklar sanırım 10 ayrı sayfadan oluşuyordu. Şimdi öyle değil. Düzeltilirse çok iyi olur. Hayırlı olsun

papa48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
m.shiftdelete.net ulaşmaya çalıştığım zaman masaüstü sürümüne yönlendiriyor. Bunu düzeltirseniz çok memnun olurum. Telefonda masaüstü sürümü kullanmak tam bir işkence. Onun dışında yeni tasarım çok güzel olmuş. Bir de öneride bulunmak istiyorum. Tam ortaki en yeni haber çok güzel ancak onun etrafındaki 4 haber kutucuğunu kaldırırsanız daha hoş olacağını düşünüyorum. Tabi buna bağlı olarak ortadaki en yeni haberleri büyütmek gerek. Teşekkürler.

eğitimci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Keşke hacklenmiş olsaydı dedirten bir tasarım olmuş.Hiç olmasa eskiye dönüş mümkün olurdu o zaman.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
öncelikle elinize sağlık uğraşmışsınız ama eski arayüz çok daha kolay ve güzeldi resimlerin üstüne tıkladığımız zaman ilerliyordu. bu tasarımı malesef hiç beğenmediğim

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
bu kadar üyeniz var bir kaç farklı tasarım hazırlayıp anket yapsaydınız keşke .doğruyu söylemek gerekirse kullanıssız geldi bana .teknoloji sitesi ancak teknolojiden yararlanmamış gibi geldi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok amatör duruyor sağlam güzel bir şey yapın kolay gelsin

yunasyus

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Yeni tasarımla çağa ayak uydurmuş bir teknoloji haber sitesi gördüm güzel olmuş :)

simurg

Asistan
Reaksiyon puanı
1
konular çok dağınık görünüyo biraz daha derli toplu başlık pewncereleri olsun gruplama yapılsın alt alta felan mesela. dikkat dağınıklığına neden oluyo. renk uyumu güzel olmuş. konu resimlerinde bir karmaşa varmış gibi görünüyo.benden bu kadar

tr_alparslan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Ana sayfada üye girişi yapıyorum foruma tıklayınca tekrar üye girişi istiyor.

kifodayi

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Üye girişi işi çözülmüştür diye umdum ama olmuyor. Chrome kullanıyorum, siteye her girdiğimde üye girişi yapmak zorunda kalıyorum, e yapmıyorum sonra da yorumlarda "SDN Okuru" diye çıkıyor ismim. Foruma girince tekrar üye girişi gerekiyor. Çözmek gerek bunu.

kurtboz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Böyle dinamik bir tasarım forum ve mobil için de olamlıydı sayın [MENTION=2]Troy[/MENTION] :)

Harici olarak haberlerde gezinirken sağda forumdaki konular çıkıyor ya,ondaki fontda bi sorun var sanırsam,i ve l harfi biraz ayrı-boşluklu o.0- gözüküyor o gözüme batttı,bir de anasayfa haberin üzerine gelince haberin önizlemesi gözüküyordu,şimdi tıklamak gerekiyor,o hoşuma gitmedi,bir de habere girince toplam okunma kısmı çok güzel olmuş onu beğendim,teşekkürler :) İyi forumlar,kolay gelsin :D

peske

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilk duydugumda baya heycanlanıp girdim nasıl diye beklentimi yüksekti anlamadım ama kötü olmus , bence teknoloji siteleri içindeki en iyi tasarım cnet.com ona benzer birşey olsaydı iyi olurdu gördüğüm kadarıyla alt yapı değişmiş yeni tema uyarlamasında sıkıntı yasamazsınız bundan sonra .

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
eskisinde kendine has bir tarz vardı bu sıradan basit olmuş ticarette marka ve logo ne kadar önemliyse bence bu sitenin de kendine has zırt pırt değişmeyen bir tarzı olmalı birde sağ üstteki reklamlara tıklayınca siteden çıkılıyor düzeltilirse iyi olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gayet güzel bence, yalnız M.Şamil Can'nın önermesi daha güzel, yinede siz bilirsiniz her türlü takip ederim.

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Dert etmeyin tema zamanla oturacaktır, şimdilik aceleye gelmiş. Çok belli çünkü, kendini bağıra bağıra söylüyor. Temada denge yok.