Siteme Forum Eklemek İstiyorum

Bu konuyu okuyanlar

cok_zormus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
frontpage ile bir site açtım yayınladım siteye forum eklemek istiyorum ne yapmam gerekiyor lütfen yardım arkadaslar.

cok_zormus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yardım için teşekürler ama önerdiğin sitedeki yazılım mysiteye göre değilmişş :S:S

ottoman53

Asistan
Reaksiyon puanı
0
walla ben joomla da fireboard kullanıyorum belki sende kullanabilirsin

yalan002

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bencede mynete olmaz saten o Blog bile değil sanki S: çünkü çok basit
al misal larak winterhost.org bu sitenin Ftp desteği var

yargıç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mynetin ne asp nede php desteği olmadı için forum sitesi kurman imkansız ancak yapabileceğin şey ücretsiz bitane hosting sitesinden alan alırsın asp yada php oraya kurarsın forumu kurduğun o adreside mysitenden link verebilirsin anca o şekilde olur forum yada hazır kurulmuş ücretsiz forum siteleri var ordan alan ismi alırsın onuda mysiteden link olarak yayınlarsın ancak bu şekilde forum kurabilirsin sitene ok

Serkannd

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
10
bana önerebileceğiniz bedava php destekli site varmı türkçe olursa iyi olur hazır forum olmasına gerek yok benim joomlada kurduğum siteyi yayımlayabilirim değilmi

yargıç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yndn dedi ki:
bana önerebileceğiniz bedava php destekli site varmı türkçe olursa iyi olur hazır forum olmasına gerek yok benim joomlada kurduğum siteyi yayımlayabilirim değilmi

sana önerebileceğim bi adres var ama almanca :( ama sorunsuz bi şekilde hizmet vermek te yalnız arada sitenin ana sayfasında reklam çıkmakta haberin olsun.
http://www.funpic.org/
http://www.funpic.de/
home_info_2.jpg

che_21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
funpic.de sitesi fena değil....Bir çok özellik var bende bir aralar uğraşmıştım vBulletin DLE mkportal felan kurdum işini görebilir...

figenamca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
Bir sorum olacaktı ben de domainini ve hosting ini aldığım bir web sitesi yapıyorum şuan ama içine forum yerleştirmek istiyorum ve siteyi nvu ile oluşturuyorum filezilla ile de yayınlayacağım. Siteye forum eklemek için ücretsiz hazır küçük ölçekte forum bulabilirmiyim acaba. Yardımcı olan olursa çok sevinirim :(