Sitelere Özel 8 mbps internet ile ilgili sorular

Bu konuyu okuyanlar

bargabar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bizim siteye 8mbps internet gelecek makineleri kurdular sorularım var cevaplandırsanız memnun olurum

1)Herkesin İnterneti Kendine ait mi olacak yoksa site içi ortak kulllanım mı ?
2)Fiyatı Ne Kadar Olur?
3)Gerçekten 8 mbps ye ulaşırmı ? (4mbpsde Yeter)

Bu Sorularımı Cevaplandırırsanız Çok Makbule Geçer Sağolun
Hayırlı Günler

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
sitenin kullandigi sisteme gore degisir. ortak olursa :p ki olmaz (yasak toplu pc aboneligi haric). olsa ucuz ve arasira (bolca hiz duserdi)
tahmini olarak herkesin ayri olucaktir. sitenin yunetimi veya herneyse kacak da olsa :p ortak broadcasta gecebilir tabi. ozaman da gerci ip kargasasi olur. :D

|BeyabaN|

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
kuracak olan firmanın adı ne, ve nasıl bir sistem kuracak biraz açıklarmısın.

hüseyin123

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
4 mbps de yeter nedemek kardeşim. paranı veriyorsan 8 mbps almak zorundasın...

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
4 mbps de yeter nedemek kardeşim. paranı veriyorsan 8 mbps almak zorundasın...

8mbit parası verip 6mbit hizmet verebilen ttnet e zorundasın de bakalım nediyorlar? ben cevaplıyım ( Alt yapı 6ya kadar destekliyor efendim yababileceğimiz birşey yok. altyapı çalışmalarımız devam ediyor ben size arıza kaydı oluşturayım arkadaşlar ilgilensin. )

olmayan altyapının kaydını oluştursa ne oluşturmasa ne :)

hüseyin123

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
8mbit parası verip 6mbit hizmet verebilen ttnet e zorundasın de bakalım nediyorlar? ben cevaplıyım ( Alt yapı 6ya kadar destekliyor efendim yababileceğimiz birşey yok. altyapı çalışmalarımız devam ediyor ben size arıza kaydı oluşturayım arkadaşlar ilgilensin. )

olmayan altyapının kaydını oluştursa ne oluşturmasa ne :)
seni iyi inandırmışlar. öyle iş olmaz... parasını ödediğin hizmetin karşılığını alamıyorsun bunda öte ne olabilirki ?

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
seni iyi inandırmışlar. öyle iş olmaz... parasını ödediğin hizmetin karşılığını alamıyorsun bunda öte ne olabilirki ?
:D bende onu diyorum işte böyle iş olmaz, ama oluyor üstadım :)
sözleşmede 8mbite kadar yazıyor ya, altyapıyı bahene etmeleri kolay oluyor

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
bu sorulari yoneticiye neden somuyorsun biz nerden bilelim senin arabanin rengini

hussmen

Asistan
Reaksiyon puanı
5
1- Aynı bina içerisinde ortak kullanım yasal, binalar arası internet paylaşımı yasal değil. Bina içi ortak kullanım yapacaklar size sanırım.
2- Size Aylık 110 TL olan ve Aylık kullanım kotası bulunmayan "8LİMİTSİZ" tarifesinden bağlasalar iyi olur.
3- Ortak kullanım olursa nete kimse girmediği zaman ve evinizin telekom santraline yakınlığına göre 8Mbps yani saniyede 1Mb indirme hızını görebilirsin. Evinizin telekom santraline çok uzaksa zaten 8Mbps hayal. Binada herkes internete girdiğinde de 1Mbps hızı (saniyede 128Kb indirme) bile göremeyebilirsiniz.

hussmen

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Pardon "bina içi" değil "daire içi" imiş.
Bu sayfada;
"ADSL'mi birden fazla bilgisayarda kullanabilir miyim?" ve "ADSL'mi başka bir daire ile paylaşabilir miyim?" başlıkları altında cevaplar verilmiş.

Son mesajlar