Soru site ve mobil app

Bu konuyu okuyanlar

FlaXes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar bir projede site kurma ve mobil app geliştirme için yazılımcılara ne kadar bütçe ayırmam gerekir? Maximum kaç lira vermeliyim
Not: Görüntülü görüşmelerin yapılacağı site ve uygulama

Bir arkadaşla konuştum ama pek hakim değil gibiydi burada da sormak istedim

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Bunun yanıtını böyle sorarak alamazsın verende tabiri caiz sallar. Seninki şey gibi olmuş ben araba almak istiyorum kaç para tutar gibi. Bilmem anlatabildim mi ?
Ayrıca öğrenciymişsin sen bu bütçelerin altından kalkamazsın o yüzden kolay yoldan fikrim var zengin olurum düşücesini bırakıp öğrenciliğini yaşa ve derslerine odaklan.

FlaXes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bunun yanıtını böyle sorarak alamazsın verende tabiri caiz sallar. Seninki şey gibi olmuş ben araba almak istiyorum kaç para tutar gibi. Bilmem anlatabildim mi ?
Ayrıca öğrenciymişsin sen bu bütçelerin altından kalkamazsın o yüzden kolay yoldan fikrim var zengin olurum düşücesini bırakıp öğrenciliğini yaşa ve derslerine odaklan.
Soruyu kendim için sormadım babamın bir arkadaşı misafirliğe gelmişti bir işe girecekmiş aylık 20.000Tl istemişler site için bana çok fazla geldi merak ettim gereksiz para vermesinin önüne geçmek için sormak istedim

Bunun yanıtını nasıl sorular sorarak alabilirim?

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Projeyi tam yazacaksın istenilen süreyi yazacaksın hangi dillerde hangi teknolojilerde yazılmasını istediğini yazacaksın hangi platformlarda çalışacağını yazacaksın. Sonra bu işi yapabilecek insanlar yorum atarak dönüş yapacaklar içlerinden gerçekten linkedin - github profillerde bu işleri daha önce yapmış ve buna referans gösterecek kişilere dönüş sağlayıp son bir karşılaştırma yaapcaksın. Ondan sonra biriyle anlaşacaksın. Böyle fiyat bilgiside alamazsın bu dedikelrimi yapmaz isen.
AKSİ TAKTİRDE DEDİKLERİ GİBİ ROTASI OLMAYAN GEMİYE HİÇ BİR RÜZGAR YARDIM EDEMEZ !!!