Site Kurmak İçin Ortak Neredem Bulurum?

Bu konuyu okuyanlar

bachsome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
67
Merhaba, nereden bulurum kullanıcılar?

bachsome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
67
Genelde sloganı "We love Google" olan forumda (Ban yememek için isim vermiyorum) Webhostingle ilgililer olur. Oradan bulabilirsin.
İşte hocam ben oraya kayıt olmak için başvurdum, kabul ettiler başvurumu, ben tüm bilgilerimi doğru girip göndermeme rağmen aktivasyon linki gelmesi gereken yere gelmedi. Yetkiliye e-posta yazdım ama cevapta yok.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,807
İşte hocam ben oraya kayıt olmak için başvurdum, kabul ettiler başvurumu, ben tüm bilgilerimi doğru girip göndermeme rağmen aktivasyon linki gelmesi gereken yere gelmedi. Yetkiliye e-posta yazdım ama cevapta yok.
Davetiye aldın mı yani?

Hotmail mi kullanıyorsun?

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,807
Davetiye aldım hocam, bilgileri girdim hepsini gönderdim, TC numarama kadar, aktivasyon linkine tıklayın yazdı ama e-posta gelmedi. Gmail kullanıyorum.
Allah allah, garip. Spam kutunuzu falan kontrol edin. Site yönetimiyle yeniden iletişim kurmaya çalışın.

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
911
Davetiye aldım hocam, bilgileri girdim hepsini gönderdim, TC numarama kadar, aktivasyon linkine tıklayın yazdı ama e-posta gelmedi. Gmail kullanıyorum.
/register.php?do=requestemail adresinden dogrulama mailini tekrar gondertin. Spam kutunuzu da kontrol etmeyi unutmayin.

bachsome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
67
/register.php?do=requestemail adresinden dogrulama mailini tekrar gondertin. Spam kutunuzu da kontrol etmeyi unutmayin.
Yine deneyim hocam ama buradan deneyince karşıma gelen hatada şu yazıyor; Tanımlanamayan bir e-posta adresi kullandı......
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olmadı

Son düzenleme: