Site Fikrim

Sizce Fikir Nasıl

• Mükemmel

Kullanılan: 0 0.0%
  • İyi

Kullanılan: 1 20.0%
  • İdare Eder

Kullanılan: 3 60.0%
  • Berbat

Kullanılan: 1 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

Black_Yunus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bir site fikrim var sizinde önerilerinizi ve eleştirlerinizi bekliyorum. Sitede kullanıcılar kendi seslendirdikleri şarkıları yükleyecekler herkezin müzik profili gibi birşeyi olacak (mesela 5 şarkı gönderince ödül gibi) müzik dinleme yeri olacak burada siteye eklenmiş müzikleri dinleyip değerlendirecekler (Top 10 , Haftaının En iyileri gibi bölümler olacak) Sizce site tutarmı ? Geliri iyi olurmu ? Nasıl Özellikleri olmamlı ?

Black_Yunus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Önerilerinizi bekliyorum ... :D

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Bence bunun sonucunu deneme yanılmayla görmelisiniz.

.tk domain ile ücretsiz host veren (hostinger iyidir) bir site ile başlangıç yapmanızı öneririm. En azından tutmazsa tek kaybınız emeğiniz olur.

Ki ben fikri beğendiğimi belirtmek isterim.

Black_Yunus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bence bunun sonucunu deneme yanılmayla görmelisiniz.

.tk domain ile ücretsiz host veren (hostinger iyidir) bir site ile başlangıç yapmanızı öneririm. En azından tutmazsa tek kaybınız emeğiniz olur.

Ki ben fikri beğendiğimi belirtmek isterim.
Teşekkürler

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
Telif haklarından vs. başın çok ağrır :D tutacak gibi gözükmüyor ama denemekten zarar gelmez

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Olur, ama bence mobil uygulama olarak başlatın. Özgün bir isim+güzel bir arayüz.

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,711
SDNForum.tr üyelerine üyelik ücretsiz olsun.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
soundcloud'un biraz değişimsel hali gibi denemekten zarar gelmez.

Gankmachine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşların dediği gibi yeterince özgün olursa zaten sizin birşey yapmanıza gerek kalmayacak. Birkaç reklam alırsanızda işi yürütürsünüz. Başlangıç için referans olarak bize üyelik verebilirsiniz.

Gankmachine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Tasarım fena değile benziyor fakat Kayıt ol bölümünde boş alan bırakınca çıkan sayfada Charset UTF-8 olarak atanmamış. Bunu düzeltirsen daha güzel olur. Çünkü tanımlanmamış harflerde sapıtıyor.

Black_Yunus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Tasarım fena değile benziyor fakat Kayıt ol bölümünde boş alan bırakınca çıkan sayfada Charset UTF-8 olarak atanmamış. Bunu düzeltirsen daha güzel olur. Çünkü tanımlanmamış harflerde sapıtıyor.
Teşşekürler sorunu en kısa sürede çözücem

Black_Yunus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Sorunu çözdüm teşşekürler :D

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
ya ben site ismini sevmedim pek.

Ve domain de cabası. Bunun yerine .tk gibi ücretsiz ve oldukça güzel bir çözüm varken. Şu an aklıma geldi. Limoon gibi ilginç, dikkat çekecek türden bir domain ismi seçmelisiniz. Ve bunu dot tk'dan alacağınız tk domain ile kullanmanızı öneririm ben. (Limoon . tk nereden aklına geldi demeyin. )

Mypage, çok klişe durmuş. Hoş olmamış. Onun dışında biraz dolandım içerik kötü görünmüyor.

Black_Yunus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
ya ben site ismini sevmedim pek.

Ve domain de cabası. Bunun yerine .tk gibi ücretsiz ve oldukça güzel bir çözüm varken. Şu an aklıma geldi. Limoon gibi ilginç, dikkat çekecek türden bir domain ismi seçmelisiniz. Ve bunu dot tk'dan alacağınız tk domain ile kullanmanızı öneririm ben. (Limoon . tk nereden aklına geldi demeyin. )

Mypage, çok klişe durmuş. Hoş olmamış. Onun dışında biraz dolandım içerik kötü görünmüyor.
Öneriniz için teşekkürler kesinlikle dikkate alıcam :D

Son mesajlar