Sistemimin psu kac w olmali

Bu konuyu okuyanlar

kiaro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Islemci : amd athlon 64 x2 4200+ 2.2 ghz
Ram : 3gb ddr2
Ekran kartı : amd radeon hd 4650 1gb

Benim suandaki sistemim bu suandaki mevcut powerim 200w ama ben sistemimi gelistircem
Islemci : amd phenom II x4 940 3.0 ghz
Ram : 6gb ddr2
Ekran kartı : amd radeon hd 4650 1gb
Bu sisteme nekadar w. Gerekli ?

Alper Yüksel

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Hocam bu bilgisayar eski bu kasaya yatırım yapmayın değiştirin bütçe nedir bu arada ona göre bir şeyler yapmaya çalışalım

kiaro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Hocam bu bilgisayar eski bu kasaya yatırım yapmayın değiştirin bütçe nedir bu arada ona göre bir şeyler yapmaya çalışalım
Reis fazla bir bütcem yok o yuzden böyle yapmak istedim yeni toplasam böyle cs goda falan 150 fps aldirakcak kaca toplayabilirim

kiaro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Hocam 5000 gibi bir bütçeyle her türlü oyunu oynarsınız
Bütçem yok o yüzden boyle bisey yapmak istedim kisa vadeli isimi gormesi icin cunku suan bu sistemde csgoda 40 fps aliyorum islemci gelistirip rami yukseltince +60 fps gorururum diye dusunmustum

Alper Yüksel

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Hocam yukseltirseniz alabilirsiniz tahminimce düşükte 60 ve yotubede videlar var biliyorsunuz ünlü bir abimiz çekmişti o ayarları yaptinizmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence bir sure idare edin bunla gerçekten gereksiz yatırım fakat bir ram takabilirsiniz isterseniz fark yaratır

kiaro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Hocam yukseltirseniz alabilirsiniz tahminimce düşükte 60 ve yotubede videlar var biliyorsunuz ünlü bir abimiz çekmişti o ayarları yaptinizmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence bir sure idare edin bunla gerçekten gereksiz yatırım fakat bir ram takabilirsiniz isterseniz fark yaratır
Tüm ayarları yaptim evet cogu videoyu izledim youtubeda olmazsa dediginiz gibi idare etmeye calisirim

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Diğer konuda'da yazdım. 400W PSU yeterlidir. İleriye dönük olsun derseniz, 450-500W alabilirsiniz. Önerim ise bu, kalitesiz psu almayın.

Son mesajlar