Sistemime Uygun Ekran Kartı Tavsiyesi

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Evet Arkadaşlar Aşağıda Özelliklerini Vereceğim Sistemime Uygun Bir Ekran Kartı Önerirseniz Çok Sevinirim Fakat Öneriler arasında Nvidia Chipsetli Ekran Kartları olmasa çok sevinirim ilk bilgisayar toplamaya başladığım zamandan şimdiye sadece 1 defaya mahsus kullandım ve benim için çokta güzel bir dneyim olmadı onun yerine ati&amd chipsetine sahip bir ekran kartı öneriniz olursa çok uçuk fiyat aralığında olmayan çok sevinirim hepinize şimdididen tavsiyelerinizden dolayı teşekkür ederim.

Anakart:CROSSHAIR V FORMULA-Z
İşlemci: Amd Fx8350 Su Soğutmalı
Ram:8 Gb
Harddisk:2 tb
Mevcut Ekran Kartı: Ati Radeon HD5750 1 gb gddr5
Power Supply: Powercolor 400w
Monitör:Asus HDMİ 22 İnc

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Power Supply da değiştirebilirseniz RX 480 alabilirsiniz, işlemcinizin doyurabileceği en nokta kart şu anda. Onun dışında fiyatı yüksek gelirse 4GB RX 470'e bakabilirsiniz.

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Tam olarak bir bütçe sölerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Power Supply da değiştirebilirseniz RX 480 alabilirsiniz, işlemcinizin doyurabileceği en nokta kart şu anda. Onun dışında fiyatı yüksek gelirse 4GB RX 470'e bakabilirsiniz.
bahsettiğiniz ekran kartlarına baktım çok inceleyemedim fiyatından ötürü korktum :) çünkü fakat bu kadar bütçem olmuş olsaydı sizin söylediğiniz rx480 modelini alırdım

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
AMD RX bütçene göre istediğini alabilirsin.
Fiyat noktasında hem benim işimi görecek hemde çok aşmayacak şekilde bir kart düşünüyorum umarım sizin gibi deneyimli insanlarında tavsiyeleri ile hem bütçeme uygun hemde sistemime uygun bir kart alabilirim.