Sistemimde kalitesiz parça var mıdır ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
5,150
İşlemci AMD Ryzen 5 3500X Anakart Gigabyte B450M S2H Ram Ripjaws G-Skill 3000mhz 8*2 GB Ram Ekran Kartı Evga GeForce RTX 2060 Depolama Alanı HyperX Fury 3D 480gb Western Digital 7200RPM 1Tb Kasa Rampage-Xhorse Güç Kaynağı Rampage 650w 80+ Bronze sistemim bu değişmesi gereken parça var mıdır var ise ne önerirsiniz ? (Vatandan olursa sevinirim :))

Reaksiyon puanı
5,150
Zalman gibi kaliteli markaların PSU larını takabilirsiniz.
tamamdır reis sağ ol bir de mesela babamı ikna edemedim psu'yu değiştirmedi ilerde sorun olarak ne çıkarır ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zalman gibi kaliteli markaların PSU larını takabilirsiniz.
reis galiba mesajı görmedin tekrar yazıyorum (düzenlediğim mesaj) atıyorum babamı psu'yu değiştirmeye ikna edemedim psu ileride nasıl bir sorun çıkarır ?

up!

@Realhas, reis galiba bildirim sana gelmedi tekrar yazıyorum atıyorum babamı ikna edemedim PSU'yu değiştirmedi yani ilerde nasıl bir sorun çıkarır psu ?

Son düzenleme:

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
tamamdır reis sağ ol bir de mesela babamı ikna edemedim psu'yu değiştirmedi ilerde sorun olarak ne çıkarır ?

reis galiba mesajı görmedin tekrar yazıyorum (düzenlediğim mesaj) atıyorum babamı psu'yu değiştirmeye ikna edemedim psu ileride nasıl bir sorun çıkarır ?

up!

@Realhas, reis galiba bildirim sana gelmedi tekrar yazıyorum atıyorum babamı ikna edemedim PSU'yu değiştirmedi yani ilerde nasıl bir sorun çıkarır psu ?
Bildirim gelmedi kusura bakma
İleride PSU sorun çıkarmaz ama imkanın olunca değiştir.

Reaksiyon puanı
5,150