Sistemim Iyi Fakat Düşük Fps Alıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Suleymansinann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ekran kartım GEFORCE RTX 2060 VENTUS
İşlemci AMD RYZEN 5 2600X
M2 SSD 16 GB RAM

En düşük ayarlarda oynuyorum ilk aldığım zamanlar en yüksekte oynadığım halde 150 fps in altına inmiyordu şimdi en düşük ayarlarda çatışmada 100 fps in altına bile inebiliyor bi çaresini bilen varmı her yolu denedim pc yi açtım temizledim termal macunu değiştirdim olmadı

Aklıma Gelmezdi Beğendim

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
224
Ekran kartım GEFORCE RTX 2060 VENTUS
İşlemci AMD RYZEN 5 2600X
M2 SSD 16 GB RAM

En düşük ayarlarda oynuyorum ilk aldığım zamanlar en yüksekte oynadığım halde 150 fps in altına inmiyordu şimdi en düşük ayarlarda çatışmada 100 fps in altına bile inebiliyor bi çaresini bilen varmı her yolu denedim pc yi açtım temizledim termal macunu değiştirdim olmadı
yardım, lütfen, acil gibi başlıklar konumu kapatın demek

Aklıma Gelmezdi Beğendim

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
224
Bunu yazmak yerine kibar bir dil kullan ya da rapor et.
Virüs taraması yaparmısınız?
Driverlar kuruludur ama güncel mi?
Bios güncel mi?
bi oku bakalım ne yazıyo

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
bi oku bakalım ne yazıyo
"2. Herhangi bir konuyla ya da mesajla ilgili öneri, şikayet ve diğer bildirimlerinizi ilgili konunun bölüm moderatörüne " Raporla " butonunu kullanarak kolayca iletebilirsiniz. Diğer durumlar için ise süper moderatörlere özel mesaj yolu ile ulaşabilir ya da İletişim sayfasını kullanabilirsiniz. (Raporlama bölümünü gereksiz yere meşgul etmek yasaktır.)"

Aklıma Gelmezdi Beğendim

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
224
"2. Herhangi bir konuyla ya da mesajla ilgili öneri, şikayet ve diğer bildirimlerinizi ilgili konunun bölüm moderatörüne " Raporla " butonunu kullanarak kolayca iletebilirsiniz. Diğer durumlar için ise süper moderatörlere özel mesaj yolu ile ulaşabilir ya da İletişim sayfasını kullanabilirsiniz. (Raporlama bölümünü gereksiz yere meşgul etmek yasaktır.)"
işte raporlamıştım yazmadan önce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar