Sistemim Cs go da 50 60 fps aldırırmı

Bu konuyu okuyanlar

kiaro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar fazla iyi bir sistemim yok bu sistemde cs goyu kasmadan oynayabilirmiyim
Sistemim : 3gb ram amd athlon 4200+ x2
Amd radeon HD 4650

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
4gb ram yapicam baska ne yaparsam kasmaz ?
ramle alakalı bir durum değil, ekran kartı yok. Ve ekran kartı yerine geçen işlemcide hiç iyi sayılmaz. Direk yeni bilgisayar almanızı öneririm çünkü işlemci soketi güzel hiçbir işlemciyi desteklemiyor, anakartta almanız gerekir yani yeni işlemci almak isteseniz. Hazır onu alırken direk yeni bilgisayar alın daha iyi.
Ama olurda durumunuz yoksa bu videoyu takip edip oyunu aşırı düşük bir hale getirebilirsiniz.

kiaro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
ramle alakalı bir durum değil, ekran kartı yok. Ve ekran kartı yerine geçen işlemcide hiç iyi sayılmaz. Direk yeni bilgisayar almanızı öneririm çünkü işlemci soketi güzel hiçbir işlemciyi desteklemiyor, anakartta almanız gerekir yani yeni işlemci almak isteseniz. Hazır onu alırken direk yeni bilgisayar alın daha iyi.
Ama olurda durumunuz yoksa bu videoyu takip edip oyunu aşırı düşük bir hale getirebilirsiniz.
ekran kartı yok derken anlamadim. Birde yeni pc alsam 1 1.5k civarina toplayabilirmiyim

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
ekran kartı yok derken anlamadim. Birde yeni pc alsam 1 1.5k civarina toplayabilirmiyim
Hocam bilgisayarınızda harici ekran kartı yok, yani bilgisayar işlemciyi hem işlemci hemde ekran kartı olarak kullanıyor. Laptopmu kullanıyorsunuz?

Reaksiyon puanı
4,113
10 fps alırsınız belki yani oynamaz . rami 4gb yapsan da birşey deişmez yeni bir pc almanız gerekiyor

kiaro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Hocam bilgisayarınızda harici ekran kartı yok, yani bilgisayar işlemciyi hem işlemci hemde ekran kartı olarak kullanıyor. Laptopmu kullanıyorsunuz?
Var nasil yok 1gb ekran karti var pcde masaüstü

kiaro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
işlemcinin grafik olmasın o ?
Eminim var ya harici ekran kartı var kendim taktım hatta nvidia geforce 210 1gb vardi onu takınca okumuyordu bende kuzenimden ati radeon 4650 1gb olan ekran kartını taktım

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
Hoc
Eminim var ya harici ekran kartı var kendim taktım hatta nvidia geforce 210 1gb vardi onu takınca okumuyordu bende kuzenimden ati radeon 4650 1gb olan ekran kartını taktım
Yinede pek bişey değişitirmez, 1030 alabilirsiniz. Ve rami min 8 yapın.

kiaro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaslar denedim ve menüde 120 oyunda ise 35 45 arasi fps ile oynuyorum kasmiyo

Son mesajlar