Sistem Uygun Mu ?

Bu konuyu okuyanlar

Metehan KURU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar vatan bilgisayar üzerinden böyle bir sistem topladım birde sizin yorumunuzu almak istiyorum
pc sistem.JPG

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Uyumludur. Gayet güzel bir sistem...

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Sistem konusunda sıkıntı çekmezsiniz. Başka sitelere de bakabilirsiniz. Çünkü ne yalan söyleyeyim, Vatan biraz pahalı satıyor.

Metehan KURU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sistem konusunda sıkıntı çekmezsiniz. Başka sitelere de bakabilirsiniz. Çünkü ne yalan söyleyeyim, Vatan biraz pahalı satıyor.
Evet fakındayım ama malesef yaşadığım yerde ( Kütahya) çok fazla teknoloji mağazası yok internetten alma gibi bir durumum yok. Teknobiyotik.com kapıda ödemeli satıyor ama kargoya +50 tl kapıda ödeme için +200 tl gibi saçma rakamlar var malesef

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme:

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Evet fakındayım ama malesef yaşadığım yerde ( Kütahya) çok fazla teknoloji mağazası yok internetten alma gibi bir durumum yok. Teknobiyotik.com kapıda ödemeli satıyor ama kargoya +50 tl kapıda ödeme için +200 tl gibi saçma rakamlar var malesef
İnternetten alın bence. Zaten mağazalarda çok bir seçenek sunulmuyor. itopya.com'a baktınız mı?

Metehan KURU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İnternetten alın bence. Zaten mağazalarda çok bir seçenek sunulmuyor. itopya.com'a baktınız mı?
Baktım orda hemen hemen her ürün 30 40 tl daha ucuz ama sadece kredi kartı ve havale var ödeme seçeneklerinde

Reaksiyon puanı
143
Tam bende farklı sitelere filanda bakın diyecektim. Madem öyle Vatandan alacaksanız iyi. Keşke İstanbul' da olsanız. Çok basit ilk baktığım sitede Ram frekans hızı daha üstün ve fiyat daha düşük...

Ekli dosyalar

• ss.JPG
    ss.JPG
    64.5 KB · Görüntüleme: 529