Sistem toplama

Bu konuyu okuyanlar

Endless misery

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Monitör freesync olduğundan AMD Ekran kartı daha iyi bir tercih olur bence, ya da g-sync monitör alman.

Endless misery

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
peki sizce ps4 mü alınmalı pc mi toplanmalı ps4ler 3100 tl olmuş ps rahatlığı ve exclusive oyunlar beni çok çekiyor ama bir yandanda lol cs pubg gibi oyunları özlerim diye korkuyorum

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
peki sizce ps4 mü alınmalı pc mi toplanmalı ps4ler 3100 tl olmuş ps rahatlığı ve exclusive oyunlar beni çok çekiyor ama bir yandanda lol cs pubg gibi oyunları özlerim diye korkuyorum
Ps alınmaz . Konsol alacaksan Xbox ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monitör freesync olduğundan AMD Ekran kartı daha iyi bir tercih olur bence, ya da g-sync monitör alman.
Freesync monitörlede gsync açabilirsin . Artık öyle bi ayrım kalmadı .

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Tercih meselesi tam olarak. Kısaca herkesin fikri farklı, asıl önemli olan sizin hangisini istediğiniz. Mesela ben PS almadım hiç, almam da. Çünkü PC geliştirilebiliyor ve FPS oyunlarını klavye mouse ile daha rahat oynuyorum.

Ps alınmaz . Konsol alacaksan Xbox ?

Freesync monitörlede gsync açabilirsin . Artık öyle bi ayrım kalmadı .

Açıldığını biliyorum da bana tam performans vermeyecekmiş gibi geliyor. Kısaca işimi garantiye almayı seviyorum.

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Tercih meselesi tam olarak. Kısaca herkesin fikri farklı, asıl önemli olan sizin hangisini istediğiniz. Mesela ben PS almadım hiç, almam da. Çünkü PC geliştirilebiliyor ve FPS oyunlarını klavye mouse ile daha rahat oynuyorum.

Açıldığını biliyorum da bana tam performans vermeyecekmiş gibi geliyor. Kısaca işimi garantiye almayı seviyorum.
Tam performans veriyor . Boş yere deli gibi pahalı sync monitöre para vereceğine pc ni geliştir .