sistem pcyi cok zorluyor

Bu konuyu okuyanlar

Sausageci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
merhabalar 3 hafta oncesine kadar pc oldukca hizliydi ve rahatlıkla lol acıyordu fakat daha sonra birden acmamaya başladı format attık ama hala devam ediyor ve bakınca hiçbir şey acık degilken bile bellek cok zorlanıyor sampiyon seciminden sonra mavi ekran veriyor bu sorunu nasıl düzeltirim cpu %0 ken mouseyi hızlıca sag sol yapınca bile %14 oluyor sorun yazılımsal bundan eminim yardımcı olursanız sevinirim.sadece tek google sekmesi acıkken bile 2 gb bellek kullanıyor sabit nedenini bilmiyorum

Sausageci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
cok format attım olmadı

Sausageci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Dostum eskiden yetiyordu diyorum ama bi sorun var ama bilmiyorum cpu aşırı yükseliyor 1 Google sekmesinde bile bellek aşırı yükseliyor fln eskiden olmuyordu

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,924
Dostum eskiden yetiyordu diyorum ama bi sorun var ama bilmiyorum cpu aşırı yükseliyor 1 Google sekmesinde bile bellek aşırı yükseliyor fln eskiden olmuyordu
Iyide 2014 senesinde değiliz biz. Hem sen beni tanıyorsun bende seni. 2020'de imkansız o AMD A6 yı kullanman.

Sausageci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Laptop bu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Iyide 2014 senesinde değiliz biz. Hem sen beni tanıyorsun bende seni. 2020'de imkansız o AMD A6 yı kullanman.
Kardeşim benim 2 hafta öncesine kadar bunun yanından bile geçmiyordu birden başladı diyorum bir sorun var

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,924
Laptop bu

Kardeşim benim 2 hafta öncesine kadar bunun yanından bile geçmiyordu birden başladı diyorum bir sorun var
Laptop ile termal macunun alakası yok. Her şeye sürersin.

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,924
Laptop bu

Neden beni tanımamazlıktan geliyorsun?

Laptop bu

Her şeyde BSOD vermesi bir şeyinin bozuk olduğu gösteri demiştim sana DC de çok kez.

Sausageci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Sausageci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yazılımsal olarak çözüm onerebilcek varmi bu aşırı sistem kullanımına?

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,924
Yazılımsal olarak çözüm onerebilcek varmi bu aşırı sistem kullanımına?
Hiçbir yolu yok senle kaç kez denedik. SSD alıp disk kullanımını 0 yapabilirsin o kadar anca. Ha birde RAM i 8 yaparsan yarı yarıya düşer RAM kullanımı.

Sausageci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hiçbir yolu yok senle kaç kez denedik. SSD alıp disk kullanımını 0 yapabilirsin o kadar anca. Ha birde RAM i 8 yaparsan yarı yarıya düşer RAM kullanımı.
Kanka senin linuxtan sonra win 10 yaptık ben şuana kadar hep onda gayet rahat lol oynuyordum sen son çözümü Linux şanına :d

Yani oyuzden ister istemez insan eskiden nasıl oluyordu diyor

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,924
Kanka senin linuxtan sonra win 10 yaptık ben şuana kadar hep onda gayet rahat lol oynuyordum sen son çözümü Linux şanına :d
Sürücülerin güncel mi peki? Gerçi DC'den hallederim TeamViewer'dan daha doğrusu ve UEFI olup olmadığını da öyle.

Sausageci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Son düzenleme: