Sistem Kaldırır mı?

Bu konuyu okuyanlar

no_name.0001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Merhaba, ben pcden Pubg Mobile oynamak istiyorum. Ben bi ara denedim görüntü çok kötüydü kasıyodu ve oyuna girince çıkan seyler gozukmuyodu. Ramdendir dedim. Rami 4gb yapsam açılırmı? Yani pekte anlamıyom minimum gereksinimlerine baktımda. Size sistemimi şöyle gösteriyim:
Ekran Alıntısı.PNG

AYRICA WİNDOWS 10 DEĞİL 7 WİNDOWS 10 THEMA PACK YUKLEDİM. (SANKİ GERCEK WİNDOWS 10 GİBİ)
Ayrıca şey duydum emulator yerine uygulaması yapılcakmış.

İsteyen olursa tema:
dfm.PNG

SwDiggerSw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
işlemcin biraz eski ama hızı iyi ram 4 gb yaparsan iyi olur ve w10 theme pack ta ramden bir kısım kullanır yani benim tavsaiyem theme packi kaldır ramini yer ve ramı 4gb yaparsan iyi olur birde ekran kartın ne

NuLdERGAMER

Müdavim
Reaksiyon puanı
634
Maalesef sistemin iyi değil.Benimki bir tık daha iyi olmasına rağmen fps dalgalanıyor.

no_name.0001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25

Despot Han

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
6GB alın direk, varsa imkan işlemciyi yenileyin zaten sizi idare eder.

no_name.0001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
6GB alın direk, varsa imkan işlemciyi yenileyin zaten sizi idare eder.
İşlemciyi yenileyemem . 6 GB ram yapacaktım ama bulamadım. Birde ramin ddrsini bilmiyorum anakartta yazmiyor. Cmd haklısın hatırlamıyorsam ddr3 diyor. Suanki ram 800mhz hızında.
Mesaj otomatik birleştirildi:

işlemcin biraz eski ama hızı iyi ram 4 gb yaparsan iyi olur ve w10 theme pack ta ramden bir kısım kullanır yani benim tavsaiyem theme packi kaldır ramini yer ve ramı 4gb yaparsan iyi olur birde ekran kartın ne
Oyun oynarken temayı kaldırcam.

Son düzenleme:
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Merhaba, ben pcden Pubg Mobile oynamak istiyorum. Ben bi ara denedim görüntü çok kötüydü kasıyodu ve oyuna girince çıkan seyler gozukmuyodu. Ramdendir dedim. Rami 4gb yapsam açılırmı? Yani pekte anlamıyom minimum gereksinimlerine baktımda. Size sistemimi şöyle gösteriyim:
Ekli dosyayı görüntüle 126942
AYRICA WİNDOWS 10 DEĞİL 7 WİNDOWS 10 THEMA PACK YUKLEDİM. (SANKİ GERCEK WİNDOWS 10 GİBİ)
Ayrıca şey duydum emulator yerine uygulaması yapılcakmış.

İsteyen olursa tema:
Ekli dosyayı görüntüle 126943
Sistemin iyi değil.

lucarth

Doçent
Reaksiyon puanı
131
acar ama zevk vermez surekli drop yasarsin