Sistem Hızlandırma

Bu konuyu okuyanlar

Juggernaut

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Hard Disk Manager 8.0 disk yönetimi, bakım ve düzenleme, data ve sistem güvenliği, kayıp geridönüşümü gibi konularda ihtiyacınız olabilicek hertürlü çözüme sahip tek program:
Bu sıkıştırılmış çözüm hard disk bakımı ve düzenlemesi konusunda en basit sorundan en komplike arızaların giderilmesine kadar tüm sorunlarınızda sizin profesyonel yardımcınız oluyor.
Bu sıkıştırılmış çözüm hard disk bakımı ve düzenlemesi konusunda en basit sorundan en komplike arızaların giderilmesine kadar tüm sorunlarınızda sizin profesyonel yardımcınız oluyor.
Hard Disk Manager ile değerli bilgileriniz ve verileriniz her zaman güvende olucak, yazılım tamamen sizin bilgisayarınızı güvenli bir şekilde kullanmanıza yönelik tasarlanmış bir program. Vista uyumuda eklenen son versiyonda artık en güncel işletim sistemindede kullanılabiliyor.
http://download.paragon-software.com/demo/phdmper_demo.exe

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14

Güzel birşeye benziyor. Teşekkürler. ;)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Yararlı program. Alternatif olarak tune-up utilities olabilir.

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Yorumlara bakılırsa iyi bişeye benziyor, denerim bi ara
teşekkürler

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
tune up belli bir zaman sonra makinenin aniden göçmesini bilakis sağlamakta şiddetle kaçınız.!!

Jemand

Doçent
Reaksiyon puanı
3
annttiigs dedi ki:
tune up belli bir zaman sonra makinenin aniden göçmesini bilakis sağlamakta şiddetle kaçınız.!!

hadi yaa (A) walla bayadir kullaniyom hic bi sorunla karsilasmadim ;)

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Jemand dedi ki:
annttiigs dedi ki:

hadi yaa (A) walla bayadir kullaniyom hic bi sorunla karsilasmadim ;)
Tuneup böyle bişey yapmaz bi kere.Uzun zamandır 2007sini kullanıyodum 2008 versiyonu çıkmış şimdide onu kullanıyorum hiçbir sorun çıkarmıyor gayet güvenli ve her yaptığı işlemin yedeğini alıyor..

han838

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bakın arkadaşlar sistem hızlandırma sevdasına bilgisayarıma okadar çok sistem aracı yükledimki bilgisayarım adeta format manyağı oldu hangisini yüklerseniz yükleyin mutlaka sisteminize arıza verecektir TunUp diye övdüğünüz şey bilgisayarımın internet sık kullanılanlarını silmiş ziplenmiş dosyalarımı bozmuş vs vs... eğerki sistemim hızlansın canavar olsun diyorsanız tek çare var paraya kıyıp 4 çekirdek full extreme bir bilgisayar alın bütün bu saçmalıkları bir tarafa atın alternatif olarak pc nizde Ccleaner olsun başkada bi şi komayın benden söylemesi...

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
pc hızlandırma adına verilen programlar tam tersine pc nin yavaşlamasına neden olabilir.

Creed_06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bilmem TuneUp adlı yazılımı 2006 sürümünden beridir kullanırım. Şuan 2008 i mevcu şimdiye kadar beni okadar memnun ettiki anlatamam. En bayıldığım özelliği de registiry defrag Çok kısa sürüyor ve açılıştaki kasılma okadar rahatlıyorki. Reg clean özelliğide muhteşem işliyor ayrıca oto yedeklemeside var herangi bi problemde yedeği geri yükleyebiliyor. Ha bide şu var bilgisayar bekleme konumuna geçmek için ram ve hdd de ciddi bi yer harcıyor bunlarıda acımadan temizliyo TuneUp un kullandığım biçok yeteneği mevcuttur cc yide denemiştim evet basit hızlı. Fakat TuneUp kadar ayrıntıya sahip değil bence senin sisteminle bi uyumsuzlığa neden olduysa sistem bileşenlerinden kaynaklıda olabilir ama TuneUp muhteşem bi yazılım bence. Ve PC kullanıcısı olduğum sürece her yeni sistem kuruşumda yükleyeceğim ilk yazılım olarak daimaa kalacak.

Creed_06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
han838 dedi ki:
TunUp diye övdüğünüz şey bilgisayarımın internet sık kullanılanlarını silmiş
Böyle bişeye daha rastlamadım ama bu durumda Rescue Center özelliğini çalıştırabilirdin TuneUp ile yaptığın bütün değişiklikleri hemde tüm ayrıntısı ile geri yükleme yapabilirsin ;)

apranax60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar tune up'un türkçe yaması varmı acaba.var ise lütfen link yazabilirmisiniz?

erkan34tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
her programa güvenmeyin. pc mi hızlandırıcam uçurucam derken sistemi kopmle öteki dünyaya yollamayın :))

yashale

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merak ediyorum bu ve benzeri pc hızlandırma programları ne kadar işe yarıyor. Yoksa sadece Doğan görünümlü Şahin mi oluyor?

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
yashale dedi ki:
Merak ediyorum bu ve benzeri pc hızlandırma programları ne kadar işe yarıyor. Yoksa sadece Doğan görünümlü Şahin mi oluyor?

bazıları cidden işe yarıyor amam bazıları olduğundan daha beter yapıyo

yashale

Asistan
Reaksiyon puanı
0
CCleaner kullanıyorum zaten evet. En temizi deepfreeze. O varsa sorun yok ;)