Sistem Dosyalarının çoğu silindi.

SELO BEY

Profesör
Reaksiyon puanı
503
Hayır cmd dışında hiçbirşeye girilmiyor cmd yi yonetici olarak çalıştirabilsrm sfc /scannow yapıcam ama yonetici olarak acilmiyor.
Hmmm anladım.
O zaman riske atmayın derim
Bende son anda farkettim kusura bbakmayn:(

Jauth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sorun değil ms answersden mesaj brkliyorum ordanda bi sonuç gelmezse Servise göndericem :( yardımın için teşekkür ederim :)

SELO BEY

Profesör
Reaksiyon puanı
503
Sorun değil ms answersden mesaj brkliyorum ordanda bi sonuç gelmezse Servise göndericem :( yardımın için teşekkür ederim :)
Birşey değil.Ayrıca güvenli moddan çıkış yapmanın yolları vardır elbet lakin ben bilmiyorum.Bilmediğim içinde de tek msconfig i önerdim.Dilerseniz araştırıp çıkış yolunu bulursanız güvenli moda girebilirsiniz.
Sizinde zamanınızı aldım.Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.Yanlış birley söylediysem ise hakkınızı helal edin:)

SELO BEY

Profesör
Reaksiyon puanı
503
Birşey değil.Ayrıca güvenli moddan çıkış yapmanın yolları vardır elbet lakin ben bilmiyorum.Bilmediğim içinde de tek msconfig i önerdim.Dilerseniz araştırıp çıkış yolunu bulursanız güvenli moda girebilirsiniz.
Sizinde zamanınızı aldım.Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.Yanlış birley söylediysem ise hakkınızı helal edin:)
İyi akşamlar.Tamir olduğunda yazarsanız.Sevinirim.Bizim de sizin de içiniz rahatlasın artık:)