Sipariş verdim ,yorumunuz nedir ?

leroy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
lenovo markasını ve servisi hakkında bilgim yok ve ben sony yada asus dışında laptop almam fakat özellikler oldukça iyi fiyata göre sadece işletim sistemi biraz düşük onun dışında beğendim

CMYK

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Hayırlı olsun iyi görünüyor

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Hayırlı olsun, Lenova yanlış bilmiyorsam IBM'in bilgisayar bölümünü satın almış dünyada notebook pazarında ilk 5 idi. Türkiye'de teknik servisi nasıldır bilmiyorum ama sonuçta IBM teknolojisi konuşuyor :D

CaglarOzy

Asistan
Reaksiyon puanı
2
yorumlar için herkese teşekkürler.ekran kartı için yorumunuz nedir ? iş görür mü ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
en güncel oyunları medium'dan biraz daha yüksek ayarlarda oynatabilir kanaatimce :)

CaglarOzy

Asistan
Reaksiyon puanı
2
herkese yorumları için çok teşekkür ederim.inşallah aldığıma pişman olmam.ailemi zar zor ikna ettim ve yaklaşık 4 5 sene kullanıcam.

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Hayırlı olsun, Lenova yanlış bilmiyorsam IBM'in bilgisayar bölümünü satın almış dünyada notebook pazarında ilk 5 idi. Türkiye'de teknik servisi nasıldır bilmiyorum ama sonuçta IBM teknolojisi konuşuyor :D

Lenovo'nun IBM ile bir alakası yok. IBM departmanı sattı ve üretimden vazgeçti. Lenovo da fırsatı değerlendirdi. Kendileri bir Çin firması.

berinark

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bilgisayar iyi dostum :) Hayırlı olsun. Ekran kartı günümüzün popüler bir kartı birçok kişi benzer bilgisayarlar alıyor. Ekran kartı tabiki daha iyi olabilir ancak o zaman fiyat yükselir :)

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhaba arkadaşlar. öncelikle bilgisayarı oyun ve günlük kullanım için kullanacağımı söylemek isterim.Siparişini verdiğim bilgisayar:

http://www.sadecenotebook.com/Urun/...00-GB-2-GB-VGA-156-Win-7-Basic-pmu142260.html

YORUMUNUZ NEDİR ?

ben amcama aldım aynısından iyi bir laptop işini görür ama çok birşeyde bekleme açıkcası oyunlarda performans vs. imkanın varsa ekran kartı iyi bir laptop al oyun filan oynuyacaksan. fiyat olarakta i3 işlemciye dönüp ekran kartı yüksek olanlara bakıp fiyatı aynı seviyede tutabilirsin.Birde marka olarak soracak olursa güvenle alabilirsin sağlam laptop amcam çok kötü şartlarda kullanıyor dükkanda filan atılı duruyor toz toprak vs. düşüyor kalkıyor sağlam yani =)

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Laptop güzel fakat ekran kartı diğer arkadaşların dediği gibi çok iyi değil. O ekran kartı populer yeni oyunları en fazla 1-2 yıl daha çalıştırır diye tahmin ediyorum. Güle güle kullan

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bende lenovo kullanıcısıyım çokta memlunum :)

CaglarOzy

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ben sürekli güncel oyun takipçisi biri değilim.oynadığım oyunlar knight online,football manager gibi çok yük istemeyen oyunlar,belki bir de pes ;) . bilgisayarı değiştirme gibi bir imkanım yok artık siparişini verdim.1 -2 sene güncel oyunları çalıştırması da beni mutlu edecektir.bütçem dahilinde galiba en iyisi bu oldu.benim istediğim bu oyunlar açıkken bilgisayarın kasmaması,rahat rahat nette dolaşabilmem.

çok konuştum biliyorum ve affınıza sığınıyorum.kafamda ki son sorum ; bu paraya bu bilgisayar iyi midir ?

Kaç paraya aldın? ekran kartı güçlü değil.

1450 liraya aldım. güçlü değil derken beni tamamen ümitsizliğe düşürme :(

Red Bull

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=113497]CaglarOzy[/MENTION] benim astsubay olan yigen aldı bu cihazdan 2 ay önce 1,400 küsürlü idi gayet memnun
ama laptop da dell i tek geçerim.

free_agent

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Beklentileriniz göz önüne alındığında doğru seçim yapmışsınız.Ekran kartı orta sınıf oynamak istediğiniz oyunlarda sıkıntı yaşatmaz.f/p oranı iyi bir ürün.Lenovo kullanan arkadaşlarımın hepsi markadan çok memnunlar.Sipariş vermişsiniz zaten hayırlı olsun.

CaglarOzy

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Beklentileriniz göz önüne alındığında doğru seçim yapmışsınız.Ekran kartı orta sınıf oynamak istediğiniz oyunlarda sıkıntı yaşatmaz.f/p oranı iyi bir ürün.Lenovo kullanan arkadaşlarımın hepsi markadan çok memnunlar.Sipariş vermişsiniz zaten hayırlı olsun.

yorumunuz için çok teşekkür ederim.işte biraz da içimi rahatlatmak için ve uzman görüşü almak için açmıştım konuyu.bugün elime geçecek inşallah yorumumu yazıcam :)

ßjK1903

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Laptop'un oyun için kullanılmasına karşıyım arkadaş :) Laptop nedir şarza takarsın bir işin mi çıktı alırsın yanına açarsın 1-2 saat kullanırsın Oyun için ben masaüstünden şaşmayın derim hem laptop'un bataryasına yazık.