Sinyal yok

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar lütfen yardım edin yeni bilgisyar aldim herseyini taktik monitöre bağlıyorum hdmi kablosunu sinyal yok diyor ne yapmaliyim

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Güle güle kullanın doğru yere taktığınızdan veya doğru bir şekilde taktığınızdan emin olun.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Garanti bandı var mı kasada? Ne yaptığını anlamıyorum. Sorularıma açık cevap verirsen yardımcı olmaya çalışacağım. Eğer hazır sistemde kasada garanti etiketi varsa kasayı açman garantiyi bozacaktır. Yanlış bir iş yapmaman için bu bileğileri paylaşman lazım.

Reaksiyon puanı
0
Garanti bandı var mı kasada? Ne yaptığını anlamıyorum. Sorularıma açık cevap verirsen yardımcı olmaya çalışacağım. Eğer hazır sistemde kasada garanti etiketi varsa kasayı açman garantiyi bozacaktır. Yanlış bir iş yapmaman için bu bileğileri paylaşman lazım.
Hayır kasayi açmadım bak biz pcyi aldık ama kasası şehirde yoktu gelince zaten montajli bi şekilde elimize ulaştı hiç kasayi açmadan denedim bilgisayar açıldı monitör de sinyal yok yazısı çıktı hazır sistem evet oem bilgisyar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartının güç kablolarını taktınız mı ?
Ben hiçbirşey yapmadım bana montajli geldi zaten

legnazannesTR

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Benim bildiğim bu tür toplama pc lerde kasayı açmak garantiyi bozmuyo. Garantisi bozlulanlar marka pcler falandı benim bildiğim

Hayır kasayi açmadım bak biz pcyi aldık ama kasası şehirde yoktu gelince zaten montajli bi şekilde elimize ulaştı hiç kasayi açmadan denedim bilgisayar açıldı monitör de sinyal yok yazısı çıktı hazır sistem evet oem bilgisyar

Ben hiçbirşey yapmadım bana montajli geldi zaten
Size direk montajlı göndermeleri hata bence sonuçta taşıma sırasında ekran kartı anakarta zarar verebilir

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Garanti etiketi yoksa bilgisayarın elektrik bağlantısını kes, 1 dk bekle bina pilini çıkart 5 dk bekle pili geri tak sonra elektriği aktif edip bilgisayarı çalıştırmayı dene.

legnazannesTR

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Benim bildiğim bu tür toplama pc lerde kasayı açmak garantiyi bozmuyo. Garantisi bozlulanlar marka pcler falandı benim bildiğim

Size direk montajlı göndermeleri hata bence sonuçta taşıma sırasında ekran kartı anakarta zarar verebilir
Kasanın camının olduğu kısmın fotoğrafını çekip atar mısınız çalışır haldeyken