Yardım Sinyal yok hatası

Bu konuyu okuyanlar

HamzaCandan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorunun tamamini video olarak yuklemeye çalıştım bu neden olur hicbir sıkıntısı yokken bi gece oyun indirmek icin pc yi gece acik biraktim monitoru kapattim yattim sabah uyandim tusa bastim sinyal yok yaziordu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorunun tamamini video olarak yuklemeye çalıştım bu neden olur hicbir sıkıntısı yokken bi gece oyun indirmek icin pc yi gece acik biraktim monitoru kapattim yattim sabah uyandim tusa bastim sinyal yok yaziordu
Videolar atıldımı acaba

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416

Videolar atıldımı acaba
Gelmemiş hocam video

ixtivh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Video yokta masaüstü kullanıyorsan monitörle kasaya bağladığın hdmi kablosu yerinden oynamış olabilir. yada monitöre enerji veren kablo '' prizle monitöre takılan'' o kablolarla oynamayı dene yıllardır çok uğraştım en ufak harakette ekran gidiyordu kablonun temassızlığı yüzünden.

HamzaCandan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi simdi gece ben monitoru kapattım oyun indirmesi icin pc yi biraktım uyudum sabah monitorun tusuna bastim sinyal yok yazisi geldi herneyse kapadım actim falan bisi deismedi abimlere gittim onun monitorunde denedim onda acilmi ama vga to hdmi ile bagladik onun monitorune sonra gittim hdmi kablosu aldim oyle kendi monitorumde denedim eve geldim açıldi oyun oynadim falan sıkıntı cikmadi guncelleme gelmis windowsa yeniden baslattim yine ayni sinyal yok demeye basladi televizyonda denedim hdmi ile yine ayni sonra ramlari soktum temizledim tozlanmisti biraz bios pilini soktum temizledim hepsini geri taktim actim tarih saati ayarladım biostan yine sinyal yok dedi sonra ekran kartini tamamen cikarttim anakartin hdmi bolumune taktim kabloyu oyle goruntu verdi islemcimin grafik karti var allahtan simdi sorun yuzde yuz ekran kartındamı eger ekran kartindaysa abimlerin evinde neden açıldı çok allak bullak oldu kafam siz bisey anlayabilicekmisiniz