Sinyal sorunu Skystar 2 !!

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
Arkadaşlar 5 yıldır kullandığım tv kartım bugün sinyal kesti bir iki kez donmalar oldu sonrasında sinyal yok oldu .. windows 7 kullanıyorum 8 de kullandım hiç sorunum yoktu .. ayrıca fareyi usb den kullanıyorum 2-3 gündür ışığı 2 saniye kadar sönüyor ve pc donanım takıldı uyarısı veriyor .. sorunum anakart olabilir mi sizce ?

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Daha önce böyle bi sorun yoktuysa bilgisayarda son zamanlarda yaptığın değişiklikleri düşün.

Ayrıca bilgisayarda tv kartıyla ilgili bi sorun yok genel bi sorun var. Bunun sebebi virüste olabilir.

008taki

Asistan
Reaksiyon puanı
1
oynatıcı olarak ne kullanıyorsun. dvb viewer mi yoksa progdvb falan mı? eğer dvb viewer kullanıyorsan seçeneklerden direct x kısmına girip oradaki codecleri deneyebilirsin. bir de aygıt yöneticisine girip bi kontrol et bakim kartı devre dışı bırakmış bir şey varmı?

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
Yaptığım bi değişiklik yok arkadaşlar windows 8 kullanıyordum , 7 ye geçtim yıllardır yaptığım gibi kurdum codeclerini yaptım .. progdvb kullanıyorum yıllardır .. yarın bi söküp çalıştırıp tekrar bakıcam bakalım.. tekrar format bile attım bu sorun üzerine halen devam ediyor .. faredeki sorunda devam ..