Sınırsız adsl sifreleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

robotcucan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bunların bazılarında 0822 kodu var. o zaman bunlar adsl deil de çevirmeli balantı olmuyo mu?

Undersel 2003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardesım bız ondanmı bahsedıyoruz dıyosun ama sanırım ıyı okumuyosun verdıgım cevapları bu onun bır acıgı demıstım ıstersen bıdaha oku ayrıca ben donmedım ıslıyo laptop la dene ıstersen bana cocukca davranıyosun dıyosun ama kımın cocukca davrandıgı bellı gıbı

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Beyler, Her abonenin Portları farklıdır. Yani Sınırsız, 4096, 2048 falan bunların Portları Ayrı ayrıdır. Diyelim Siz tarife değişikliği için başvurduğunuzda Sizin Kabloyu 1024 kotalı Portundan söküp, 2048 limitsize takıyorlar. yani bu Şifre olayı İşe yaramıyacaktır. ;)

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
PcMaSTeR dedi ki:
Beyler, Her abonenin Portları farklıdır. Yani Sınırsız, 4096, 2048 falan bunların Portları Ayrı ayrıdır. Diyelim Siz tarife değişikliği için başvurduğunuzda Sizin Kabloyu 1024 kotalı Portundan söküp, 2048 limitsize takıyorlar. yani bu Şifre olayı İşe yaramıyacaktır. ;)
pcmaster sende hiçbişey bilmiyosun ya.Bak undersel onlarla sınırsız bağlantı kuruyomuş.. :D :D

Undersel 2003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mnalilarry dedi ki:
alışveriş merkezinde kendi adresinle girmiyosunki orada zaten bedava giriyon eğer bi lokanta gibi bi yere gittiysen adam sana vireles şifresini veriyo sen oradan giriyon eer büyük yerlerse orada zaten bedava şifreye bile gerek yok : )
dostum tamamda onuda bılıyoruz oda var benım dedıgım wifi olayıda var sen ıyıce ogren bence atakan dostum verdıgım sıfreler sınırsızdır kımseya zararı yok herkes kendıne ıyı baksın ben bıraz cıkayım forumdan..

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Gerçi Şu Kota olayı başka Sistem tarafından denetleniyor olabilir, Ancak Hız değişimi İçin Kesinlikle Port Değişikliği gerekli...

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Undersel 2003 dedi ki:
mnalilarry dedi ki:
alışveriş merkezinde kendi adresinle girmiyosunki orada zaten bedava giriyon eğer bi lokanta gibi bi yere gittiysen adam sana vireles şifresini veriyo sen oradan giriyon eer büyük yerlerse orada zaten bedava şifreye bile gerek yok : )
dostum tamamda onuda bılıyoruz oda var benım dedıgım wifi olayıda var sen ıyıce ogren bence atakan dostum verdıgım sıfreler sınırsızdır kımseya zararı yok herkes kendıne ıyı baksın ben bıraz cıkayım forumdan..

Nooldu?Daha karpuz keseceedik :D :D Sen gitmesen de gönderirler merak etme !!!

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Undersel 2003 dedi ki:
mnalilarry dedi ki:
Kanıtlayamayınca kaç hemen :p
Hala utanmadan sınırsız şifreler diyip milleti keklemeye çalışıyon.Sen bi bağlanmaya çalışsana onlardan..

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
robotcucan dedi ki:
yalnız bu hırsızlık deilmi?
yasal deil gibime gelio
yasal değil zamanında bu şifreleri kullananıp da yakalananlara yüklü bir ceza gelmişti geçen yaz o şifre açığı kapandı, artık adsl hattı hangi telefon numarasına kayıtlı ise internete ancak o hattan girebiliyorsunuz.
@Undersel 2003 paylaşımından ötürü uzaklaştırma alacaksın kanımca insanlara hakaret etmene de gerek yok

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Jojoba dedi ki:
robotcucan dedi ki:
yalnız bu hırsızlık deilmi?
yasal deil gibime gelio
yasal değil zamanında bu şifreleri kullananıp da yakalananlara yüklü bir ceza gelmişti geçen yaz o şifre açığı kapandı, artık adsl hattı hangi telefon numarasına kayıtlı ise internete ancak o hattan girebiliyorsunuz.
@Undersel 2003 paylaşımından ötürü uzaklaştırma alacaksın kanımca insanlara hakaret etmene de gerek yok

Ben modlara da bildirdim ama bir işlem yapılmadı kanımca,dikkat edersen ilk mesaj benim (A)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
işlem yapıldı, mesaj düzenlendi ve user kuş oldu.

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Yeni güvercinimizin adını "uçuşan üyeler"de göremiyorum hala.
Biri uçunca direkt oraya bakıp yorumlara gülüyorum, alışkanlık oldu artık :)

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
elektr10 dedi ki:
Yeni güvercinimizin adını "uçuşan üyeler"de göremiyorum hala.
Biri uçunca direkt oraya bakıp yorumlara gülüyorum, alışkanlık oldu artık :)
Evet bende bakıyorum ama hala yazılmamış oraya.

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
valla 5 sayfayı birden okudum. gülmekten kırıldım. ne kadar kendini beğenmiş kibirli ve cehaletini ısrarla ispatlamaya çalışan insanlar varmış bu dünyada unutmuşum. :D

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Konu da kitlenmedi hala,anlamsız anlamsız duruyor :D

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ha buraya yazıyorum bu konu bugünlerde kitlenecek (&)

ennteresan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
konu kitlenmeden ben de bi gülüp geçem şuradan ;D :D ;D :D :* :*

ahmetweli

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim kimsenin sınırsızında gözüm yok sınırsız olsada adamın bant genişliğini kullanırsın,ben kotamdan memnunum |)

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Kilitlenmeden yazayım bari.

Allah bu yolda olanları ıslah etsin

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
kilitleneceği yok galibaaa... yönetici huuuu!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...